دیگو مارادونا اسطوره آرژانتین در آخرین ساعات زنگی خود در یک پیام صوتی از شوهر همسر سابقش خواسته مراقب پسرش دیگو فرناندو باشد.

مارادونا ۶ شب پیش در ۶۰ سالگی درگذشت و جامعه جهانی فوتبال را در شوک بزرگی فرو برد.

پس از این مرگ شوک آور و غیر منتظره حواشی و شایعات زیادی در مورد مارادونا و ساعات پایانی زندگی او ایجاد شد.

حتی پزشک شخصی اسطوره آرژانتین مورد اتهام قرار گرفت و کم کاری و اهمال او در مراقبت و حتی عمل جراحی بی مورد مغز، این پزشک را حتی به دادگاه کشانده است.

وکیل خانوادگی دیگو مارادونا که در این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته، از پیگیری خود در مورد مرگ مشکوک اسطوره آرژانتین خبر داد.

اما در آخرین شایعه پیرامون مارادونا و آخرین ساعات زندگی او برنامه Secretos Verdaderos مدعی شد که این اسطوره محبوب فوتبال جهان یک پیام صوتی برای شوهر همسر سابقش فرستاده است.

در اینجا ببینید:

این برنامه در ادعای خود آورده که مارادونا در این پیام صوتی از ماریو بودری خواسته که از کوچک ترین پسرش که دیگو فرناندو نام دارد و ۷ ساله است مراقبت کند.

ماریو بودری شوهر فعلی ورونیکا اوخدا همسر سابق اسطوره فقید آرژانتین است که پیام صوتی مارادونا خطاب به او این چنین است :

سلام ماریو؛ می دانم که این پیغام شاید برایت باورنکردنی باشد اما می‌بینم که با ورونیکا زندگی خوبی داری. از تو می‌خواهم از دیگو فرناندو به خوبی مراقبت کنی که برایم قابل مقایسه با هیچ کس نیست. می‌دانی که من فرزند زیاد دارم ولی این آخری جایگاه ویژه‌ای در قلبم دارد، مراقبش باش.

این پیام تاثیر گذار و عجیب آن هم در آخرین ساعات زندگی فرستاده شده و نشان از جایگاه ویژه پسر کوچک مارادونا برای او دارد.

به نظر می‌رسد حال نامساعد مرد محبوب فوتبال آرژانتین در آخرین ساعات زندگی باعث شده او مرگ را خیلی نزدیگ به خود ببیند و از این رو این پیام را فرستاده است.

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا