به گزارش نشریه اسپانیایی اسپورت، آرسنال بارسلونا و یوونتوس دنبال جذب جولسون فرناندز مهاجم ۱۷ ساله اسپورتینگ لیسبون هستند تا او را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ فوتبال اروپا به سمت خود بکشانند.

بدون شک استعدادهای برتر فوتبال همیشه مورد رصد تیم‌های بزرگ اروپایی قرار می‌گیرند. لیگ پرتغال همواره شاهد بروز استعدادهای برتر بوده و از این روست که تیم‌های چون بارسلونا منچستریونایتد یوونتوس و حتی آرسنال آن را زیر ذره‌بین خود دارند.

بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و چندی پیش برونو فرناندز نفراتی هستند که با انتقال از پرتغال به لیگ جزیره شکوفایی غیر قابل انتظاری از خود بجا گذاشته‌اند.

اما جدیدترین ستاره‌ای که به نظر می‌رسد بزودی در جمع چهره‌های محبوب دنیای فوتبال قدم خواهد گذاشت، جولسون فرناندز مهاجم ۱۷ ساله اسپورتینگ لیسبون است که بتازگی به تیم اول فوتبال این باشگاه وارد شده است.

بگفته نشریه اسپانیایی اسپورت، آرسنال در کنار بارسلونا و یوونتوس دنبال خرید جولسون فرناندز است تا او در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ به تیم خود اضافه کند و در طولانی مدت پشتوانه مطمئنی برای اوبامیانگ داشته باشد.

در اینجا بخوانید:

با این حال توپچی‌ها امیدوارند فرناندز را در همین تابستان جاری با ۴۱ میلیون پوند به خدمت بگیرند، چرا که بدون شک خرید این بازیکن در سال آینده به مراتب سخت‌تر و با هزینه سنگین‌تری خواهد بود.

از طرفی خود باشگاه اسپورتینگ پرتغال نیز در تلاش است تا مهاجم نوجوان خود را راضی به امضای قرارداد جدید کند. قراردادی که قرار است بند فسخی ۸۲ میلیون پوندی داشته باشد.

هر چند بارسلونا و یوونتوس جولسون فرناندز را زیر نظر دارند، اما به نظر نمی‌رسد که در تابستان ۲۰۲۰ اقدامی جدی برای این بازیکن داشته باشند.

از این رو آرسنال این شانس را دارد که مهاجم ۱۷ ساله پرتغالی را در همین نقل انتقالات تابستان ۲۰۲۰ با قیمتی مناسب به خدمت بگیرد. در غیر این صورت و با ورود تیم‌های بزرگی چون، رئال، بارسا و یووه و بالا رفتن قیمت این بازیکن کار بسیار سختی برای جذب او خواهند داشت.

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز