با نظر میکل آرتتا آرسنال برای تقویت خط میانی خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در اندیشه خرید انیس باردی هافبک تهاجمی لوانته به سر می‌برد.

میکل آرتتا از زمان حضور در امارات لندن ضعف خط میانی آرسنال را حس کرده و می‌خواهد برای فصل بعد این ناحیه از تیم خود را تقویت کند.

مخصوصا اینکه با گندوزی هافبک فرانسوی خود مشکل پیدا کرده و درب خروج امارات را به وی نشان داده است. بازیکنانی نظیر رابیو یوونتوس، سوبوسلای سالزبورگ اتریش، توماس پارتی اتلتیکو مادرید و دانیلو پریرا پورتو بازیکنانی هستند که از زیر ذره‌بین سرمربی فرانسوی برای این منظور عبور کرده‌اند.

اما رادیو اسپانیایی اوندا دپورتیوا در گزارشی مدعی شد که میکل آرتتا در اندیشه خرید هافبک تهاجمی لوانته انیس باردی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای آرسنال است.

انیس باردی ۲۴ ساله و ملیتی مقدونیه‌ای دارد و از سال ۲۰۱۷ به لوانته پیوسته است. این بازیکن در سه فصل حضور در لالیگا برای تیمش ۹۶ بازی انجام داده و ۱۶ گل و ۱۰ پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است.

در اینجا بخوانید:

اوج کار باردی در لوانته به فصل جاری لالیگا بر می‌گردد، جایی که این بازیکن با ارائه بازی‌های خوب و تاثیرگذار ۴ گل و دو پاس گل دارد.

با توجه به عملکرد خوب، باردی مورد توجه میکل آرتتا سرمربی اسپانیایی آرسنال قرار گرفته و در صورت توافق دو باشگاه می‌تواند یکی از خریدهای توپچی‌ها در تابستان ۲۰۲۰ باشد.

گفته می‌شود آرسنال مذاکرات ابتدایی خود را برای خرید باردی از لوانته آغاز کرده و منتظر پاسخ طرف مقابل است.

این در حالی است که توپچی‌های برای سایر خطوط نیز دنبال بازیکن جدید هستند. برای مدافع مرکزی کریستوفر آجر و اوپامکانو، برای هافبک دفاعی اندیدی و توماس پارتی، برای خط حمله، سردار آزمون، یوویچ، ایکاردی، اودسون ادوارد و حتی فیلیپ کوتینیو از گزینه‌های آرتتا به شمار می‌روند.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان‌نیوز