به گزارس سان انگلیس، آرسنال برای خط حمله خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به جاستین کلایورت مهاجم رم ایتالیا رسیده و در اندیشه معاوضه میخیتاریان با این بازیکن است.

آرسنال هنوز نتوانسته اوبامیانگ مهاجم کلیدی خود را راضی به تمدید قرارداد کند و از این رو برای او دنبال جانشینی مناسب است.

از ین یدر موناکو تا یوویچ رئال مادرید همگی در جمع گزینه‌های میکل آرتتا حضور دارند و حتی اودسون ادوارد مهاجم سلتیک نیز به توپچی‌ها نزدیک شده است.

هر چند گفته شده که مدیران آرسنال هنوز از تمدید قرارداد با اوبامیانگ نا امید نیستند و همچنان به تلاش خود پیرامون آن ادامه می‌دهند، اما بررسی و دنبال کردن گزینه‌های دیگر همزمان در دستور کار آرتتا قرار دارد.

سان انگلیس در جدیدترین خبر خود پیرامون نقل و انتقالات آرسنال مدعی شد که توپچی‌ها به مهاجم ۲۱ ساله و هلندی رم یعنی جاستین کلایورت پسر پاتریک کلایورت معروف رسیده‌اند.

در اینجا بخوانید:

کلایورت قیمتی در حدود ۳۰ میلیون پوند دارد و با توجه به حضور قرضی هنریک میخیتاریان در رم، آرسنال در اندیشه پیشنهاد معاوضه میخیتاریان با جاستین کلایورت است تا از این طریق از هزینه‌های خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بکاهد.

جاستین در فصل جاری سری آ برای رم ۱۸ بازی انجام داده و ۴ گل و یک پاس گل نیز به ثبت رسانده است. البته این بازیکن در باشگاه رم پشت مهاجم و بعنوان وینگر چپ به میدان می‌رود.

این بازیکن هلندی محصول آکادمی آژاکس است و سال ۲۰۱۸ هلند را به مقصد رم ایتالیا ترک کرده است.

آرتتا می‌تواند با انتخاب کلایورت آمار حملات خود را در بازی‌های لیگ جزیره در فصل آینده بالا برده و از سرعت و تکنیک این بازیکن هلندی بخوبی بهره ببرد.

باید دید در نهایت آرسنال و آرتتا به کدام گزینه در خط حمله خود برای نقل و انتقالات تابستان فوتبال اروپا خواهد رسید.

این در حالی است که رئال مادرید پیشنهاد معاوضه یوویچ مهاجم خود با اوبامیانگ را هم روی میز مدیران امارات قرار داده است.

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز