هنوز اوبامیانگ با آرسنال برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و دیلی میل مدعیست که در صورت جدایی مهاجم گابنی، توپچی‌ها در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در پی دنی اینگز مهاجم ساوتهمپتون خواهند بود.

آرسنال مصرانه دنبال تمدید قرارداد اوبامیانگ است و حتی حاضر شده تا دستمزد هفتگی او را به ۲۵۰ هزار پوند افزایش دهد.

با این حال تا این لحظه هنوز توافقی بین طرفین صورت نگرفته است. هر چند که رسانه‌های انگلیسی از نزدیکی دو طرف به توافق خبر می‌دهند و گفته می‌شود که تمدید سه ساله اوبامیانگ با توپچی‌ها بزودی محقق خواهد شد.

از طرفی دیلی استار مدعی شد اگر به هر دلیلی توافقی بین آرسنال و اوبامیانگ صورت نگیرد، توپچی‌ها در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در پی دنی اینگز مهاجم ۲۸ ساله ساوتهمپتون خواهند بود.

اینگز در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس برای ساوتهمپتون در هر ۳۸ بازی به میدان رفته و موفق شده ۲۲ گل و ۲ پاس گل به ارمغان بیاورد. این در حالی است که اگر ضربات پنالتی را از گل‌های زده شده در لیگ برتر حذف کنیم، اینگز آقای گل فوتبال جزیره خواهد بود.

در اینجا بخوانید:

اما اینگز تنها گزینه خرید توپچی‌ها در فاز تهاجمی نیست و مذاکرات با کوتینیو و ویلیان وینگر برزیلی چلسی ادامه دارد. خبرهای اطراف امارات لندن نشان می‌دهد که آرسنال بسیار به خرید کوتینیو و ویلیان از بارسا و چلسی نزدیک شده است.

ویلیان در پایان لیگ قهرمانان اروپا قراردادش با چلسی به پایان خواهد رسید و پیشنهاد تمدید ۲ ساله قرارداد را از طرف آبی‌ها رد کرده و خواهان ترک استمفوردبریج است.

این بازیکن برزیلی از بارسلونا و لیورپول هم پیشنهاد دریافت کرده است، با این حال به نظر می‌رسد پیشنهاد توپچی‌ها با ۱۰۰ هزار پوند در هفته وسوسه بر انگیزتر باشد.

آرسنالی‌ها همچنین امیدوارند که در مذاکرات خود با کوتینیو و بارسلونا این بازیکن برزیلی را هم بصورت قرضی در لیست خود برای فصل آینده اضافه کنند و طبق خبرهای اطراف این باشگاه به این امر نیز بسیار نزدیک هستند.

آرسنال در صورت جذب ویلیان و کوتینیو همزمان با حفظ اوبامیانگ، فصل آینده را می‌تواند با خط حمله‌ای آتشین آغاز کند. هر چند که در خط دفاع بسیار متزلزل نشان داده و نیازمند تقویت است.

مدافعین مد نظر میکل آرتتا نیز گابریل ماگالهاس از لیل، کریستوفر آجر سلتیک، ناتان فرگوسن، دیگو کارلوس سویا، گینتر مونشن گلادباخ و اوپامکانو از لایپزیش هستند.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز