آرسنال رسما از یک خرید جوان خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا یعنی جاناتان دینزی مدافع آزاد تاتنهام رونمایی کرد.

آرسنال قصد دارد علاوه بر تقویت تیم اصلی خود در فصل آینده، به تیم‌های پایه و سرمایه‌های آتی باشگاه نیز برسد. تیم زیر ۲۳ سال توپچی‌ها بتازگی تقویت شده تا در سال‌های بعد عصای دست تیم اول باشد.

این جدای از تلاش مدیران امارات برای خریدها مورد نظر میکل آرتتا برای فصل آینده لیگ جزیره است. ویلیان برزیلی بازیکن آزاد چلسی که پیشنهاد تمدید قرارداد آبی‌ها را رد کرده بود، اولین خرید توپچی‌ها لقب گرفت.

خبرهای رسانه‌های نزدیک به آرسنال نشان می‌دهد که این باشگاه فاصله چندانی با خرید مدافع لیل گابریل ماگالاس ندارد و بزودی قرارداد این بازیکن را رسمی می‌کند.

از طرفی شنیده‌ها از این حکایت دارد که مالانگ سار، دومینیک سوبوسلای، کوتینیو، تیاگو، هوسم اوئار، جلسون فرناندز، ممفیس دپای و توماس پارتی نیز در فهرست خرید سرمربی اسپانیایی قرار دارند.

در اینجا بخوانید:

هر چند هنوز هیچ چیزی رسمی نشده، اما از بین این بازیکنان توماس پارتی هافبک دفاعی اتلتیکو مادرید شانس بیش‌تری برای رسیدن به امارات لندن دارا می‌باشد.

با این حال سایت رسمی باشگاه آرسنال امروز از یک خرید جوان توپچی‌ها در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا رونمایی کرد که مدافع آزاد تاتنهام جاناتان دینزی ۲۰ ساله است.

به گفته فوتبال لندن این بازیکن با آغاز فصل جدید به تیم زیر ۲۳ سال آرسنال در راستای تقویت هر چه بیش‌تر آن خواهد پیوست. مدیران امارات تاکنون چند بازیکن جوان دیگر را به این تیم اضافه کرده‌اند تا برای شرکت در لیگ جوانان حضوری قدرتمند داشته باشند.

شاگردان میکل آرتتا با قهرمانی در جام حذفی انگلیس توانستند جواز حضور در لیگ اروپا را کسب کرده و فصل آینده نیز یکی از تیم‌های انگلیسی حاضر در این رقابت‌ها خواهند بود.

علاوه بر لیگ اروپا، آرتتا قصد دارد در لیگ جزیره نیز با آرسنال حرفی برای گفتن داشته باشد و این تغییرات نیز در این راستا صورت خواهد گرفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا