در ادامه هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس آرسنال با شکست مقابل استون ویلا شانس بزرگی را برای سهمیه لیگ اروپا از دست داد.

هفته ۳۷ لیگ جزیره دیشب شاهد برگزاری دیدار استون ویلا و آرسنال در ورزشگاه ویلا پارک بود. بازی در دقایق ابتدایی آرام و متعادل سپری شد، اما دقیقه ۲۷ ویلا به گل رسید.

یک ارسال کرنر با ضربه سر تایرون مینگس مقابل پای ترزگه افتاد تا او با یک ضربه تماشایی زننده گل برتری تیمش باشد.

پس از این گل آرسنال دست به حمله زد و تلاش زیادی کرد که نتیجه را جبران کند، اما در این امر موفق نبود و نیمه اول با این روند به پایان رسید.

نیمه دوم هم تحت تاثیر درخشش داگلاس لوئیز هافبک میانی استون ویلا آغاز شد و دقیقه ۴۸ این بازیکن با یک توپگیری عالی از سبایس زمنه ساز ضد حمله‌ای خطرناک شد که در نهایت به سرانجام نرسید.

پس از آن آرسنال بر بازی مسلط بود و سعی می‌کرد با پرس از جلو خیلی زود صاحب توپ شده و به دروازه حریف نزدیک شود.

اما حملات این تیم یکی پس از دیگری از دست می‌رفت. دقیقه ۵۱ شوت ساکا روی ارسال سدریک سوارز از بالای دروازه ویلا به بیرون رفت.

چهار دقیقه بعد کونسا مدافع حریف با حضور به موقع شوت اوبامیانگ را از مقابل دروازه خودی بلوکه کرد. در این بین استون ویلا هم با محوریت گریلیش چند فرصت نصفه و نیمه داشت که در نهایت با هوشیاری مدافعان و دروازه‌بان آرسنال به جایی نرسید.

در ادامه و تا پایان مسابقه دو تیم به همین روند ادامه دادند و خطر جدی روی دروازه‌ها رخ نداد، تا آرسنال در هفته یکی مانده به پایانی لیگ برتر انگلیس و با شکست ۱-۰ مقابل استون ویلا شانس بزرگی را برای حضور در لیگ اروپا فصل آینده از دست بدهد.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز