آرسنال و منچسترسیتی دیشب و در چارچوب دور یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس به دیدار هم رفتند و توپچی‌ها در امارات لندن با نتیجه ۴ بر ۱ شکست سختی را متحمل شدند.

تیم فوتبال آرسنال که این روزها با میکل آرتتا در لیگ برتر حال و روز خوبی ندارد، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس میزبان منچسترسیتی بود.

هنوز سه دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که روی ارسال زینچنکو از سمت چپ ضربه سر زیبای گابریل ژسوس باعث گل اول بازی برای منچسترسیتی شد.

در ادامه بازی متعادل شد و دو تیم موقعیت هایی را از دست دادند، تا اینکه دقیقه ۳۱ روی ارسال خوب مارتینلی بود که الکساندر لاکازت با یک ضربه سر بازی را برای توپچی ها مساوی کرد.

پس از آن نیز بازی آرام دنبال شد و دقیقه ۴۱ گابریل ژسوس در موقعیت تک به تک با رونارسون دروازه‌بان آرسنال موفق نبود تا منچسترسیتی در پایان نیمه اول با تساوی به رختکن برود.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم اما منچسترسیتی با توپ پر وارد شد و از طرفی اشتباهات مدافعین و دروازه‌بان آرسنال هم به این تیم کمک کرد.

دقیقه ۵۴ ضربه آزاد ریاض محرز که قدرت چندانی هم نداشت، با اشتباه رونارسون وارد دروازه آرسنال شد.

پنج دقیقه بعد با پاس فرناندینیو، فیل فودن با رونارسون تک به تک شد و با یک ضربه چیپ دقیق توپ را وارد دروازه کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در حالی که بازی متعادل شده بود، اما آرسنال تلاش و انگیزه لازم را برای جبران نتیجه نشان نمی‌داد و دقیقه ۷۳ گل چهارم را نیز دریافت کرد.

روی یک ضربه کرنر بود که با ارسال فیل فودن، لاپورت با یک ضربه سر تمام کننده چهارمین گل منچسترسیتی را نیز به ثمر رساند.

در ادامه اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و منچسترسیتی با پیروزی ۴ بر ۱ مقابل آرسنال به نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس صعود کرد.

 

عکس های گرافیکی طنز و سرگرمی