سرمربی آرسنال میکل آرتتا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا برای تقویت خط حمله تیم خود به رودریگو دی پائول وینگر اودینزه نگاه می‌کند.

لاکازت به خروج از امارات نزدیک شده و به احتمال بسیار فراوان فصل آینده در یکی از دو تیم اتلتیکو مادرید و یوونتوس حضور خواهد داشت.

با این حال احتمال ماندن اوبامیانگ افزایش یافته و مهاجم گابنی و کاپیتان توپچی‎ با افزایش دستمزد خود در آرسنال خواهد ماند. به همین دلیل آرتتا برای تقویت خط حمله و همچنین پر کردن جای خالی لاکازت یک مهاجم کاذب برای بازی در کنار اوبا جذب خواهد کرد.

دومینیک سوبوسلای از سالزبورگ اتریش، رائول خیمنز ولورهمپتون، گریزمان، کوتینیو، ممفیس دپای و انیس باردی بازیکنانی هستند که برای این منظور نظر آرتتا را به خود جلب نموده‌اند.

اما نشریه سان چاپ انگلیس مدعی شد که یکی از گزینه‌های جدید آرسنال رودریگو دی پائول وینگر ۲۶ ساله و اسپانیایی اودینزه است که نگاه میکل آرتتا را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به خود جلب کرده است.

در اینجا بخوانید:

این وینگر اسپانیایی در ۳۴ بازی از سری آ ایتالیا در فصل اخیر ۷ گل و همچنین ۸ پاس گل داشته و با نمره میانگین ۷.۳ بهترین بازیکن اودینزه به شمار می‌رود.

از این رو توپچی‌ها نظر ویژه‌ای به وینگر ۲۶ ساله و اسپانیایی پیدا کرده‌اند و او را در کنار سایر گزینه‌ها زیر ذره‌بین خود دارند.

آرسنال فصل آینده با قهرمانی جام حذفی جواز حضور در لیگ اروپا را کسب کرده و برای شرکت قدرتمند در این مسابقات و همچنین مدعی بودن در لیگ جزیره دنبال تقویت خود در نقل و انتقالات تابستان جاری است.

هر چند که در این راه از رقیب همشهری یعنی چلسی بسیار عقب افتاده و در جذب بازیکن قافیه را به این باشگاه باخته است. چلسی تاکنون حکیم زیاش و تیمو ورنر را جذب کرده و در آستانه به خدمت گرفتن کی هاوارتز ستاره لورکوزن است.

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز