آرسنال و وست برومویچ در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس و تنها دو روز پس از آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی به دیدار هم رفتند که توپچی ها در ادامه روزهای خوب اخیر خود با نتیجه ۴ بر ۰ به پیروزی رسیدند.

وست برومویچ در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس و در اولین بازی خود از سال جدید میلادی میزبان آرسنال بود که با میکل آرتتا روزهای بد خود را پشت سر گذاشته است.

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ۳ بود که روی ارسال اوبامیانگ ضربه بیرین با واکنش دروازه بان وست بروم همراه شد.

دقیقه ۱۰ این بار لاکازت ساکا را صاحب موقعیت کرد و ضربه او نیز با واکنش سنگربان حریف همراه شد.

حملات توپچی ها ادامه داشت و بالاخره دقیقه ۲۳ این تیرنی بود که با پاس راپ هولدینگ صاحب موقعیت شد و پس از یک حرکت انفرادی زیبا با شوتی تماشایی دروازه وست برومویچ را باز کرد.

در اینجا بخوانید:

پنج دقیقه بعد آرسنال باز هم به گل رسید. این بار امیل اسمیت-رو از سمت راست فرار کرد و پاس عرضی او را ساکا با یک بغل پای تمام کننده تبدیل به گل دوم تیمش کرد.

در ادامه و تا پایان نیمه اول آرسنال تیم برتر میدان بود و چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه وست برومویچ پیش رفت، اما در نهایت نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

وست برومویچ بازی را در نیمه دوم بهتر آغاز کرد و حتی به گل هم رسید، اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

با گذشت دقایقی از نیمه دوم آرسنال دوباره بر بازی مسلط شد و دقیقه ۶۰ این بار لاکازت بود که روی ارسال ساکا و دو بار رفت و برگشت توپ با یک ضربه تمام کننده گل سوم را هم برای آرسنال به ثمر رساند.

چهار دقیقه بعد روی ارسال تیرنی از سمت چپ لاکازت این بار با زانو در دهانه دروازه وست بروم، گل چهارم را نیز برای آرسنال به ثمر رساند.

در ادامه آرسنالی ها بازی را بیش تر اداره کردند و نهایتا با همان پیروزی پرگل ۴ بر ۰ وست برومویچ را در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس شکست دادند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز