آرسنال در ادامه هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس به یک پیروزی پرگل و ۴ بر ۰ مقابل نوریچ دست یافت و خود را در فوتبال جزیره بالا کشید.

توپچی‌های لندن در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه امارات لندن میزبان نوریچ بود. شاگردان میکل آرتتا کار خود را از همان ابتدا با تسلط بر بازی آغاز کردند و دقیقه ۱۰ در اولین موقعیت جدی روی حرکت سبایس و ضربه اوبامیانگ می‌توانستند به گل برسند که کرول توپ را جمع کرد.

برتری آرسنال ادامه داشت و این تیم پس از چند حمله نصف و نیمه دیگر، دقیقه ۳۳ به گل رسید. روی اشتباه عجیب کرول اوبامیانگ به توپ رسید و با از پیش رو برداشتن دروازه‌بان نوریچ تیم کرول، دروازه خالی را باز کرد و میزبان را پیش انداخت.

۴ دقیقه بعد روی حرکتی که داوید لوئیز آغاز کرد و با پاس اوبامیانگ، گرانیت ژاکا مقابل دروازه نوریچ صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل دوم توپچی‌ها را هم به ثمر رساند.

در ادامه آرسنال بازی را در کنترل خود داشت، تا اینکه در چند دقیقه پایانی نیمه اول نوریچ پیش کشید و با خلق موقعیتی جدی می‌توانست به گل برسد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول، مارتینز دروازه‌بان آرسنال با واکنشی عالی ضربه مکلین را دفع کرد تا آرسنال بدون گل خورده نیمه را به پایان برساند.

نیمه دوم خیلی آرام و بدون موقعیت آغاز شد و بیش‌تر دقایق را آرسنال به اداره بازی پرداخت. در حالی که بازی با این شرایط دنبال می‌شد، اوبامیانگ باز هم با اشتباه بازیکنان نوریچ در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و قدر این فرصت را دانست و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

بازیکنان نوریچ بازی را قبل از پایان واگذار کردند و در نتیجه آن دقیقه ۸۱ سدریک سوارز روی یک توپ برگشتی با یک شوت دیدنی دروازه نوریچ را برای چهارمین بار باز کرد.

در ادامه اتفاق خاصی در بازی رخ نداد و آرسنال این دیدار را با پیروزی ۴ بر ۰ مقابل نوریچ در لیگ برتر انگلیس به پایان رساند.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال