در ادامه هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس آرسنال مقابل ولورهمپتون به پیروزی ۲ بر ۰ دست یافت و شرایط خود را در جدول رده‌بندی فوتبال جزیره بهبود بخشید.

آرسنال در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه مولینوکس میهمان ولورهمپتون بود. ولوز بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب داشت.

ابتدا همکاری ترائوره و خیمنز بک موقعیت عالی را برای میزبان ایجاد کرد که مارتینز دروازه‌بان آرسنال با هوشیاری آن را خنثی نمود. چند دقیقه بعد نیز ترائوره این با حرکتی انفرادی و زیبا خود را در موقعیت گل قرار داد، اما ضربه او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

آرسنال دقیقه ۲۶ در اولین موقعیت جدی خود می‌توانست دروازه حریف را بوسیله آبامیانگ باز کند، اما پاتریسیو سنگربان ولوز توپ را دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل پیش رفت و دقیقه ۳۱ با ارسال ترائوره و ضربه سر دندونکر توپ با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد نیز انکه‌تیاه برای آرسنال صاحب موقعیت شد و ضربه او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد. اما دقیقه ۴۳ بالاخره قفل دروازه‌ها باز شد و این توپچی‌ها بودند که به گل رسیدند.

در اینجا بخوانید:

روی ارسال تیرنی بود که توپ با برخورد به مدافعین ولورهمپتون مقابل ساکا افتاد تا او با یک ضربه تمام کننده زننده گل اول میهمان باشد.

نیمه دوم را ولورهمپتون سراسر هجومی آغاز کرد چند موقعیت بسیار خوب را از دست داد. ابتدا روی یک ارسال از کناره‌ها خیمنز با ضربه سر می‌توانست به گل برسد که توپ او با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۲ جوتا، ترائوره را با مارتینز تک به تک کرد، اما ضربه چیپ این بازیکن راهی به دروازه آرسنال پیدا نکرد. پس از آن ولوز یک موقعیت دیگر را توسط موتینیو از دست داد، تا بازی متعادل و آرام پیش برود.

در مقابل این آرسنال بود که دقیقه ۸۷ به گل رسید. ارسال وبلوک از سمت راست به لاکازت رسید تا او با یک حرکت زیبا و ضربه‌ای زمینی و دقیق زننده گل دوم توپچی‌ها باشد.

نهایتا آرسنال این دیدار از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس را با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل ولورهمپتون پشت سر گذاشت و در فوتبال جزیره شرایط خود را بهبود بخشید.

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز