دیدار افتتاحیه لیگ برتر بیستم را پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می کنند و یحیی گل محمدی با محرومان و مصدومان فراوان کار سختی خواهد داشت.

پرسپولیس به هر شکلی که بود به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید.

اما پس از آن بود که مشکلات سرخ های پایتخت ایران آغاز شد و اختلاف های مدیریتی و بازیکنان باعث مشکلات و حواشی فراوانی برای پرسپولیس شد.

در نهایت مهدی رسول پناه از مدیریت باشگاه استعفا داد و جعفر سمیعی مدیرعامل جدبد پرسپولیس شد.

امروز عصر و تا ساعاتی دیگر پرسپولیس در اولین هفته از لیگ برتر بیستم ایران باید به مصاف سایپا تهران برود.

شاگردان یحیی گل محمدی با تیمی ناقص باید لیگ برتر را آغاز کنند، چرا که شجاع خلیل زاده و محمد نادری از این تیم جدا شده‌اند، آرمان رمضانی مصدوم است و عیسی آل کثیر هم تا پس از نیم فصل قادر به همراهی سرخ های پایتخت نیست.

در اینجا بخوانید:

آل کثیر به دلیل شادی گل جنجالی خود در بازی با پاختاکور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۶ ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم است.

از این رو یحیی گل محمدی در خط دفاع و مرکز آن چاره‌ای جز استفاده از کنعانی زادگان و سید جلال حسینی ندارد و در خط حمله مهدی عبدی و وحید امیری تنها گزینه های سرمربی پرسپولیس هستند.

پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر بیستم ایران از ساعت ۱۶:۳۰ امروز ۱۶ آبان در ورزشگاه دستگردی تهران میهمان سایپا است و باید دید مدافع عنوان قهرمانی در فصل جدید با این همه مشکل چه خواهد کرد.

حسن اکرمی با کمک های حسن یوسفی، حسین مرادی و کیوان علی محمدی قضاوت افتتاحیه لیگ برتر را بر عهده دارند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در بازی مقابل سایپا با توجه به تمام مصدومان و محرومان به قرار زیر است :

حامد لک، مهدی شیری، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، بشار رسن، احسان پهلوان، وحید امیری و مهدی عبدی

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا