استقلال تهران پس از حواشی عجیب مدیریت احمد سعادتمند، در دوران احمد مددی هم دچار حاشیه شده و مهدی عبدیان بدلیل اختلاف با مددی در خرید های جدید باشگاه در نقل و انتقالات از سمت خود استعفا داد.

باشگاه استقلال تهران مدت‌هاست که رنگ آرامش را به خود ندیده و مدیریت این تیم همواره با تغییرات بسیار مواجه بوده و ثبات لازم را نداشته است.

از افشارزاده و افتخاری گرفته تا فتحی و سعادتمند همگی با مشکلات عدیده‌ای رو به رو بوده و در پایان راه با حواشی متعدد و بزرگی باشگاه را ترک کرده‌اند.

در این یکی دو سال اخیر استقلال شرایط پیچیده‌تری داشته و عمر مدیران در این تیم کوتاه‌تر هم بوده است.

مخصوصا مدیریت احمد سعادتمند که برای آبی‌ها شرایط بسیار پر حاشیه‌ای را ایجاد کرد و سبب مشکلات و اختلافات عمیقی در باشگاه و کادر فنی و حتی هواداران شد.

در اینجا بخوانید:

با این حال احمد مددی پس از در دست گرفتن مدیریت باشگاه استقلال سعی کرد که آرامش را بر آبی‌های پایتخت حکم فرما کرده و از حواشی بکاهد.

استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران فعالیت خود را ادامه داد و سعی کرد بر اساس تفکرات محمود فکری تیم خود را تقویت کند.

از این رو بود که مهدی عبدیان مسئول نقل و انتقالات استقلال با دو بازیکن جوان یعنی فردین رابط و امیرحسین نیکپور به عنوان خرید های جدید به توافق رسید و آن را به سرپرست باشگاه اطلاع داد.

اما احمد مددی قیمت توافق شده برای این بازیکنان را بیش‌تر از عرف دانست و هر دو توافق را رد کرد تا اختلاف او با عبدیان باعث استعفای اینستاگرامی معاون و عضو هیئت مدیره استقلال شود.

هر چند به نظر می‌رسد که این استعفا آنچنان هم جدی نبوده و امروز عبدیان با محمد نادری به توافق نهایی رسید و حتی با او عکس یادگاری هم گرفت تا نشان دهد به کار خود در استقلال ادامه می‌دهد.

 

استعفای مهدی عبدیان از استقلال تهران

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز