تیم فوتبال رئال مادرید در هفته دهم لالیگا دیشب میهمان ویارئال بود و مقابل این تیم با تساوی ۱-۱ متوقف شد.

رئال مادرید در هفته دهم لالیگا میهمان ویارئال بود و تیم زیدان خیلی زود به گل رسید.

هنوز دو دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که ارسال دقیق کارواخال با ضربه سر ماریانو دیاز در دهانه دروازه میزبان همراه شد و رئال پیش افتاد.

ویارئال بلافاصله واکنش نشان داد و چند دقیقه بعد ضربه بورخا با اختلاف کمی از کنار دروازه کورتوا در رئال مادرید به بیرون رفت.

دقیقه ۳۲ نیز کارواخال شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه حریف خارج شد و به تور کناری آن برخورد کرد.

رئال مادرید تا پایان نیمه اول بهتر از حریف بود و در اواخر آن اودگارد بازیکن جوان زیدان با حرکت انفرادی زیبا برای خود موقعیت سازی کرد که ضربه نهایی او توسط مدافعین ویارئال بلوکه شد.

نیمه دوم تیم ویارئال شرایط بازی را به سود خود تغییر داد و مالک توپ و میدان بود. دقیقه ۵۵ روی پاس اشتباه تونی کروس، مورنو با کورتوا تک به تک شد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه رئال به بیرون رفت.

در ادامه مورنو سه موقعیت عالی دیگر را برای میزبان با درخشش کورتوا دروازه‌بان رئال مادرید از دست داد.

تا اینکه دقیقه ۷۵ کورتوا مهاجم ویارئال را در محوطه جریمه متوقف کرد و داور برای میزبان پنالتی گرفت. مورنو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه مطمئن دروازه کورتوا را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

پس از این گل ویارئال باز هم نسبت به رئال مادرید برتری نسبی داشت، اما تا پایان بازی توپی از خط دروازه ها نگذشت تا شاگردان زیدان در هفته دهم لالیگا با تساوی ۱-۱ متوقف شوند.

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز