چلسی در اولین بازی از هفته نهم لیگ برتر انگلیس میزبان خود نیوکاسل را با نتیجه ۲ بر ۰ شکست داد.

چلسی در هفته نهم لیگ برتر انگلیس میهمان نیوکاسل بود و از همان ابتدا با حملات پر دامنه خود حریف را تحت فشار قرار داد.

اولین موقعیت جدی بازی خیلی زود برای تیمو ورنر ایجاد شد و این بازیکن در موقعیت تک به تک سعی کرد با یک ضربه چیپ دروازه حریف را باز کند.

اما دروازه‌بان نیوکاسل با عکس العملی مناسب توپ را به کرنر فرستاد. دقیقه ۹ کارل دارلو با واکنش خوبی دیگر این بار تامی آبراهام را ناکام گذاشت.

یک دقیقه بعد روی ارسال میسون مونت از سمت راست، توپ به فدریکو فرناندز مدافع نیوکاسل برخورد کرد تا این بازیکن به اشتباه دروازه خودی را باز کند.

حملات چلسی ادامه داشت و دقیقه ۳۰ تیمو ورنر این بار با پاس آبراهام باز هم در موقعیت تک به تک قرار گرفت و ضربه کم دقت او از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۵ نیوکاسل در اولین فرصت خود می توانست به گل برسد، اما ضربه محکم سنت مکسمین با برخورد به مدافع چلسی راهی کرنر شد.

شاگردان فرانک لمپارد در چلسی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کردند، اما دقیقه ۵۳ تیمو ورنر باز هم یک موقعیت مناسب را از دست داد.

در حالی که نیوکاسل دقیقه ۶۰ یک فرصت مناسب را برای به تساوی کشاندن بازی توسط جویلینتون از دست داده بود، پنج دقیقه بعد چلسی در یک ضد حمله سریع به گل دوم رسید.

تیمو ورنر که در میانه های زمین صاحب توپ شده بود، با حرکت زیبا خود را به محوطه جریمه نیوکاسل رساند و با یک پاس عمقی تامی آبراهام را صاحب موقعیت کرد تا او دروازه حریف را با یک ضربه دقیق و مطمئن باز کند.

پس از این گل بازی آرام شد و چلسی حریف را به خوبی کنترل کرد تا فرانک لمپارد تیمش را در هفته نهم لیگ برتر انگلیس به سومین پیروزی پیاپی رسانده و موقتا هم که شده راهی صدر جدول کند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز