در حالی که از منچستریونایتد و رئال مادرید بعنوان مشتریان جدی ارلینگ هالند در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۱ یاد می‌شد، حالا دون بلون مدعی شده که یوونتوس و منچسترسیتی نیز تلاش خود را از هم اکنون برای این بازیکن آغاز کرده‌اند.

زمستان ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بود که سولسشائر شخصا تلاش زیادی کرد تا ارلینگ هالند را راضی کند تا از سالزبورگ به منچستر منتقل شود.

اما پدیده نو ظهور نروژی تصمیم خود را گرفته بود و جایی را انتخاب کرد که فرصت بازی داشته باشد.

دورتموند مناسب‌ترین مکان برای پدیده های جوان فوتبال اروپا است تا استعداد و توانایی خود را به جهانیان ثابت کنند.

نقل و انتقالاتی زمستان گذشته فوتبال اروپا بود که هالند از سالزبورگ اتریش به دورتموند رفت و از همان هفته اول بسرعت به یکی از بهترین بازیکنان زنبورها در گلزنی تبدیل شد.

با درخشش هالند در ترکیب دورتموند تیم‌های رئال مادرید و منچستریونایتد تلاش جدی خود را برای ستاره نروژی آغاز کردند، اما این بازیکن تصمیم خود را گرفته بود تا حداقل دو سال دیگر در وستفالن به بازی خود ادامه دهد.

در اینجا بخوانید:

در قرارداد هالند با دورتموند آمده که این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ اجازه ترک باشگاه را نخواهد داشت و از این سال به بعد نیز بند فسخ ۷۰ میلیون یورویی خواهد داشت.

بنابراین تیم‌های خواهان هالند، اگر می‌خواهند او را با قیمت مناسب در اختیار بگیرند حداقل تا تابستان ۲۰۲۲ باید صبر کنند.

این در حالی است که پیش‌تر از باشگاه رئال مادرید خبر می‌رسید که این باشگاه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا برای خرید ارلینگ هالند برنامه دارد و به این باشگاه باید منچستریونایتد را نیز اضافه کرد.

چرا که شیاطین سرخ در نقل و انتقالات زمستان پیش رو برای خرید ستاره نروژی دورتموند اقدام خواهند کرد.

با این حال دون بلون امروز مدعی شد که دو باشگاه یوونتوس و منچسترسیتی نیز به خرید هالند فکر می‌کنند و از هم اکنون تلاش خود را برای جذب او در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ آغاز کرده‌اند.

در گزارش دون بلون آمده که پپ گواردیولا قصد دارد هالند را به عنوان جایگزین آگوئرو که به دوران بازنشستگی خود نزدیک می‌شود، به سیتی بکشاند و در این راستا تیم آبی شهر منچستر حاضر است تا ۱۰۰ میلیون یورو هم به دورتموند بپردازد.

به نظر می‌رسد که هالند نیز پس از امباپه ستاره جذاب پنجره های بعدی نقل و انقالات فوتبال اروپا باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا