پرسپولیس تهران که به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است، این روزها با حواشی عجیب و بی شماری رو به رو بوده و در نهایت مهدی رسول پناه مجبور به استعفا شد تا نفر جدید جای او را بگیرد.

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا متحد و یک پارچه نشان داد و با تمام وجود از اعتبار خود دفاع کرد و به فینال رسید.

هر چند قبل از این مسابقات هم اختلاف کادر فنی و بازیکنان با مدیریت باشگاه مشهود بود، اما در جریان مسابقات همه برای پیروزی پرسپولیس تلاش کردند و در نتیجه این اتحاد به موفقیت و سربلندی هم رسیدند.

اما دقیقا پس از بازی های لیگ قهرمانان اروپا و بازگشت تیم به تهران بود که زخم های کهنه سر باز کرد و اختلاف‌ها مشخص شد، چیزی که در کنایه های یحیی گل محمدی به مدیریت و ناراحتی رسول پناه از کادر فنی و بازیکنان هویدا بود.

شجاع خلیل زاده که بشدت از افزایش نیافتن قراردادش گلایه داشت، در بازگشت به تهران قراردادش را فسخ کرد و عرصه را بر خود و مدیران باشگاه تنگ نمود.

در اینجا بخوانید:

هر چند گفته می‌شد که شجاع و پرسپولیس برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌اند، اما با توجه به عدم حضور خلیل زاده در فینال لیگ قهرمانان آسیا عملا هر دو طرف تمایلی برای در کنار هم ماندن نشان ندادند.

مهدی رسول پناه که عرصه را بسیار بر خود تنگ می‌دید، در صحبت های خصوصی و عجیب خود با یک خبرنگار بشدت از شجاع خلیل زاده و یحیی گل محمدی انتقاد کرده و نسبت به آن‌ها الفاظ نا مناسبی به کار برده است.

چیزی که با انتشار آن، دوران مدیریت او در پرسپولیس تهران را به اتمام رساند و باعث شد که مهدی رسول پناه مجبور به استعفا شود.

رسول پناه ساعاتی پیش با انتشار یک بیانیه کوتاه و غذرخواهی از مردم مازندران بدلیل اظهارات نامناسب در جریان گلایه با یک خبرنگار، از سمت خود به عنوان مدیرعاملی پرسپولیس استعفا داد تا دوران مدیریت او نیز در یکی از تیم‌های محبوب پایتخت کوتاه باشد.

هنوز گزینه قطعی وزارت ورزش برای پست مدیرعاملی پرسپولیس مشخص نیست، اما گفته می‌شود که احتمالا برای آرام کردن هواداران ناراضی قرمزها یک پیشکسوت زمام امور باشگاه را بر عهده خواهد گرفت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز