تیم پیکان در ادامه بازی‌های دوستانه در پیش فصل لیگ نوزدهم موفق شد مقابل استقلال تهران با نتیجه ۲ بر ۰ پیروز شده و پس از مدت‌ها شکست را به این تیم تحمیل کند.

تیم‌های استقلال و پیکان در ورزشگاه ‌پیکان‌شهر از ساعت ۱۸ امروز در مقابل هم قرار گرفتند. این دیدار در ادامه بازی‌های دوستانه از پیش فصل لیگ نوزدهم برگزار شد.

استراماچونی که در این روزها حرف و حدیث زیادی مبنی بر اختلاف او با مدیران باشگاه درباره جذب بازیکن شنیده می‌شود، از ترکیب ذیل در مقابل پیکان استفاده کرد.

مهدی نوراللهی، شاهین طاهرخانی، میلاد زکی‌پور، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی، محسن کریمی، امیرحسین کارگر، مسعود ریگی، مهدی قائدی، محمد بلبلی و علی دشتی.

همچنین در دقیقه ۴۲ مرتضی تبریزی بجای دشتی، دقیقه ۴۵ عارف غلامی جایگزین کارگر، دقیقه ۷۲ میلاد باقری جانشین یزدانی و دقیقه ۷۸ رضا آذری بجای بلبلی وارد زمین شدند.

پیکان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدای کار و دقیقه ۷ توسط فراز امامعلی به گل اول دست یافت. پس از این گل بازی بیش‌تر به سمت درگیری‌های فیزیکی پیش رفت و موقعیت چندانی بدست نیامد تا نیمه اول با همین تک گل به پایان برسد.

نیمه دوم با بازی هجومی استقلال آغاز شد و این تیم در بیش‌تر دقایق این نیمه جریان بازی را در اختیار داشت. استقلال تحت هدایت استراماچونی توانست چندین موقعیت گلزنی را ایجاد کند اما هر بار دروازه‌بان پیکان و همچنین مدافعان این تیم مانع شدند.

بر خلاف جریان بازی و روی یک ضد حمله در دقیقه ۹۲ شهریار مغانلو گل دوم را نیز برای پیکان به ثمر رساند تا این تیم اولین شکست استراماچونی با استقلال تهران را رقم زده و مقابل یکی از دو تیم بزرگ پایتخت با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی برسد.

 

استقلال و پیکان در پیکان‌شهر

استقلال و پیکان در پیکان‌شهر

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز