استقلال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و پایان رویاپردازی فرهاد مجیدی با شکست ۲ بر ۰ آبی ها مقابل الهلال عربستان؛ شب تلخی که کابوس هواداران آبی را رقم زد.

تیم فوتبال استقلال ایران دیشب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در زمین اختصاصی الوصل امارات میزبان الهلال عربستان بود.

فرهاد مجیدی با بهره گیری از جوانان خوش آتیه خود ترکیبی جوان و غیرمنتظره برای استقلال انتخاب کرده بود تا بلکه با استفاده از نیروی جوانی آن‌ها حریف تا دندان مصلح عربستانی را تحت فشار قرار دهد.

هر چند این دیدار را الهلال بهتر آغاز کرد، اما پس از گذشت دقایقی استقلال بازی را به تعادل کشاند و چند موقعیت بسیار خوب را روی دروازه حریف ایجاد کرد.

با این حال درخشش سنگربان الهلال سد بزرگی بر سر راه مهاجمان آبی‌پوش بود.

در اینجا بخوانید:

در حالی که به نظر استقلال بهتر از حریف بر بازی مسلط بود، روی یک پاس بلند و عرضی پشت مدافعان این تیم و در حالی که مرادمند تعادل خود را از دست داده بود، گومیس مهاجم الهلال دقیقه ۳۹ با یک ضربه چیپ حساب شده سید حسین حسینی را مغلوب کرد.

پس از این گل انسجام بازی بازیکنان استقلال تا حدود زیادی از بین رفت و آن‌ها تمرکز لازم را در ادامه مسابقه نشان نمی‌دادند.

با آغاز نیمه دوم، فرهاد مجیدی سعی کرد با هجومی کردن ترکیب تیمش، شرایط را به سود استقلال تغییر دهد.

با این حال دقیقه ۵۶ روی توپ گیری موسی مارگا و پاس عمقی عالی او، سالم الدوساری در موقعیتی نسبتا تک به تک گل دوم را نیز برای الهلال به ثمر رساند.

در ادامه استقلال هر چه زد به در بسته خورد و در نهایت با شکست ۲ بر ۰ مقابل الهلال عربستان به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ پایان داد.