استقلال محمود فکری این روزها شرایط بسیار خوبی را در لیگ برتر دارد، اما فرشید باقری با افت و همچنین رفتارهای خارج از عرف مسیر خود را از این تیم جدا کرده و حالا توسط سرمربی آبی های تهران کنار گذاشته شده است.

محمود فکری کار خود را در استقلال با پیروزی مقابل مس رفسنجان آغاز کرد و پس از آن در اهواز شکست بدی را مقابل فولاد تجربه کرد و همان شکست تلخ باعث افت این تیم در هفته های بعد شد.

در این بازی فرشید باقری عملکرد خوبی نداشت و انتقادات زیادی را به جان خرید.

از طرفی در مواجه با این انتقادات با برخوردی تند و نامتعارف اعلام کرد که اگر عامل باخت استقلال مقابل فولاد، او بوده است رضایت نامه اش را بدهند تا جدا شود.

پس از این اتفاقات باقری دچار افت شدیدی شد و در بازی های بعدی استقلال خوب کار نمی کرد تا در نهایت به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود.

در اینجا بخوانید:

با نیمکت نشینی اختلاف او با کادر فنی استقلال و محمود فکری بیش تر شد و رفتاری از خود نشان داد که حالا توسط سرمربی از تیم کنار گذاشته شده و فکری او را در اختیار باشگاه قرار داده است.

به نظر می رسد با توجه به عملکرد خوب مهدی مهدی پور در خط میانی استقلال ، فرشید باقری دیگر جایی در ترکیب آبی های تهران نداشته باشد و احتمالا در نقل و انتقالات زمستانی به تیم دیگری خواهد رفت.

البته با توجه به اینکه باقری هنوز تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد، باید در انتخاب تیم جدید رضایت نامه باشگاه را داشته باشد.

از این رو بعید است که استقلال رضایت نامه فرشید باقری را برای تیم های مدعی صادر کند.

با همه این شرایط، فرشید باقری می تواند با یک عذرخواهی ساده و همچنین بازگشت با انگیزه به تمرینات دوباره در استقلال تهران جایگاه خود را پیدا کند.

هر چند که صحبت ها و واکنش های اخیر او این فرضیه را به محالات نزدیک کرده است.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا