استقلال و مهدی قایدی در شرایط مسالمت آمیزی قرار ندارند و غیبت های پی در پی و طولانی مدت ستاره جوان باعث ناراحتی باشگاه و احضارش به کمیته انضباطی شده است.

پس از بازی استقلال و سپاهان که با شکست تلخ آبی های تهران همراه شد، تیم محمود فکری با حواشی مختلف و بزرگی رو به رو شده است و به نوعی تیمی از هم پاشیده نشان می دهد.

دقیقا پس از این بازی بود که رشید مظاهری، وریا غفوری و مهدی قایدی نسبت به شرایط مالی خود با باشگاه استقلال به مشکل برخوردند و هر یک به نوعی تمرین آبی ها را تحریم کردند.

از بین این سه نفر وریا غفوری بود که سعی کرد بدون تنش مشکلات خود با باشگاه را حل کند و خیلی زود به تمرینات استقلال اضافه شد.

کمی بعد رشید مظاهری نیز به تمرینات آبی ها برگشت تا مشخص شود باشگاه تحرکاتی را برای پایان اختلاف خود با بازیکنان بر سر مسائل مالی انجام داده است.

در اینجا بخوانید:

اما در این بین مهدی قایدی که گویا هنوز با باشگاه استقلال به توافق نرسیده است، همچنان در تمرینات شرکت نمی کند و قصد دارد از این طریق باشگاه را تحت فشار بگذارد.

گفته می شود در زمان مدیریت قبلی به قایدی قول داده شده که قراردادش به ۳ میلیارد تومان برای یک فصل اضافه شود، اما با آمدن مدیریت جدید این موضوع منتفی شد تا عملا با واکنش تند ستاره جوان رو به رو شود.

هر چند تلاش مدیران استقلال همچنان برای راضی کردن ستاره ناراضی ادامه دارد، اما او همچنان روی درخواست های خود پافشاری می کند و حتی دنبال بند فسخی آسان در قراردادش است تا در پایان فصل به راحتی لژیونر شود.

از این رو مهدی قایدی چیزی نزدیک به دو هفته است که در تمرینات استقلال شرکت نمی کند و حتی به درخواست ها و وساطت محمود فکری و وریا غفوری هم توجهی ندارد.

این رفتار باشگاه استقلال را به شدت عصبانی کرده است تا امروز کمیته انضباطی خود را مجبور به احضار مهدی قایدی کند، احضاری که باید دید نتیجه آن و برخورد انضباطی آن چه تاثیری روی ستاره جوان خواهد داشت.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز