استقلال و وریا غفوری پس از تنش های روزهای اخیر اختلافات را حل کردند و امروز کاپیتان آبی های تهران با روحیه خوب در تمرینات حاضر شد و با محمود فکری صحبت کرد.

بازی استقلال و نساجی مازندران بود که وریا غفوری اواخر بازی تعویض شد و با ناراحتی مستقیما به رختکن رفت و حتی خیلی سریع ورزشگاه را ترک کرد.

همین شد که باز هم تنش در باشگاه استقلال نمایان شود و اختلافات دوباره بالا بگیرد.

چرا که کاپیتان آبی ها مدتی پیش هم از مدیران استقلال به دلیل پرداخت نکردن به موقع دستمزد بازیکنان گلایه کرده بود.

این پایان کار نبود و فردای بازی با نساجی قرارداد وریا غفوری که افزایش چشم گیری نسبت به سال قبل داشته است، منتشر شد، تا اختلافات شکل عمیق تری به خود بگیرد.

با این حال به نظر می رسد که مدیریت استقلال توانسته دوباره با وریا غفوری به توافق برسد و اندکی از تنش ها را بکاهد.

در اینجا بخوانید:

شواهد و قرائن نشان می دهد که مدیریت آبی ها توانسته بخشی از طلب بازیکنان را پرداخت کند، چرا که در جلسه با شیخ دیاباته این موضوع به صراحت عنوان شد تا مشخص شود ستاره خارجی توانسته مطالبات خود را از باشگاه وصول کند.

امروز وریا غفوری با روحیه ای خوب در تمرینات استقلال تهران حاضر شد و دقایقی با محمود فکری به گفت و گو پرداخت تا مشخص شود اختلافی بین کاپیتان و سرمربی وجود ندارد.

آبی های تهران در آخرین بازی از نیم فصل اول خود و در یک دیدار حساس و حیثیتی میهمان سپاهان اصفهان هستند و باید برای حفظ جایگاه خود در صدر جدول به هر شکلی شده در نقش جهان این تیم را شکست دهند.

کاری که بسیار سخت به نظر می رسد و باید دید آبی های پایتخت چگونه از پس آن برخواهند آمد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا