ارسلان مطهری و شیخ دیاباته به دلیل از دست دادن چند روزی از تمرینات استقلال ممکن است بازی در هفته اول لیگ برتر بیستم را از دست بدهند.

استقلال پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا به تهران برگشت و پس از چند روز استراحت و مشخص شدن سرمربی جدید تمریناتش را برای لیگ برتر بیستم از سر گرفت.

محمود فکری که حالا هدایت استقلال را بر عهده گرفته بود، سعی کرد با ادامه راه استراماچونی و برنامه های او بازیکنان آبی را در مسیر درست قرار دهد.

تمرینات استقلال برای لیگ برتر بیستم ایران ادامه داشت و مرور کارهای تکنیکی و بدنی در دستور کار شاگردان فکری قرار گرفته بود.

ارسلان مطهری که در روزهای ابتدایی در تمرینات حضور داشت به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه پیرامون زندگی در هتل چند روزی در تمرینات استقلال غیبت کرد.

با این حال دیروز و پس از وعهده مدیران استقلال مبنی بر تهیه مسکن برای او به تمرینات برگشت.

در اینجا بخوانید:

از طرفی شیخ دیاباته هم که برای حضور در تهران منتظر تصفیه مطالبات فصل گذشته خود بود، چند روزی است که به تهران آمده، اما همچنان بصورت انفرادی تمرین می‌کند تا به فرم بدنی ایده‌آل خود برسد.

با توجه به دوری دیاباته و مطهری از تمرینات گروهی استقلال احتمال نرسیدن این دو به بازی هفته اول لیگ برتر بیستم مقابل مس رفسنجان وجود دارد.

آبی های تهران در هفته اول میزبان مس رفسنجان هستند و در هفته دوم نیز باید در اهواز با فولاد خوزستان رو به رو شوند.

استقلال قبل از آغاز لیگ برتر چند دیدار دوستانه خواهد داشت که تاکنون دو دیدار را انجام داده و امروز هم به دیدار چوکای تالش رفته است تا محک خوبی را برای آغاز لیگ برتر تجربه کند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز