استقلال تهران که پیش فصل خوبی را سپری می‌کند در ادامه بازی‌های دوستانه و بردهای پرگل خود با نتیجه ۴ بر ۰ مقابل ماشین سازی تبریز به پیروزی رسید.

استقلال تهران و ماشین سازی تبریز برای آمادگی بیش‌تر در شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران یک بازی دوستانه را مقابل هم انجام دادند. سرمربی استقلال استراماچونی که در بازی‌های تدارکاتی و دوستانه استقلال نشان داده که باید منتظر یک استقلال هیجان‌انگیز باشیم، از بازیکنان ذیل در این بازی استفاده کرد.

ترکیب اولیه استقلال؛ سید حسین حسینی، محمد دانشگر، عارف غلامی، وریا غفوری، شاهین طاهرخانی، داریوش شجاعیان، مسعود ریگی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مرتضی تبریزی.

بازیکنان تعویضی استقلال؛ محمد ناصری، سیاوش یزدانی، میلاد زکی‌پور، امیر حسین کارگر، میلاد باقری، مهدی قائدی، سینا خادم‌پور، علی کریمی، علی دشتی، محسن کریمی، محمد بلبلی.

 بازی تهاجمی بازیکنان استقلال از ابتدا باعث شد تا این تیم توسط داریوش شجاعیان اولین گل خود را در دقیقه ۲۶ و در حالی که تک به تک با دروازه‌بان حریف شده بود، به ثمر برساند.

چهار دقیقه بعد نیز با پاس تبریزی فرشید اسماعیلی گل دوم را برای استقلال زد. در حالی که بازی تهاجمی استقلال ادامه داشت بازی با برتری ۲ بر ۰ این تیم در نیمه اول به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم و برتری دوباره استقلال تهران مقابل ماشین سازی این تیم در دقیقه ۵۰ و توسط دانشگر به گل سوم رسید. این گل از روی ارسال کرنر غفوری و ضربه سر دانشگر بدست آمد.

در حالی که دو تیم موقعیت‌هایی داشتند این استقلال بود که در دقیقه ۹۰ با ضربه علی دشتی گل چهارم را هم زد تا بردهای پرگل خود در بازی‌های دوستانه را ادامه داده باشد و پیش فصل موفقی را سپری کند.

این بازی در نهایت با برتری ۴ بر ۰ استقلال مقابل ماشین سازی به پایان رسید.

 

استقلال و ماشین سازی

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز در اینجا