استقلال و الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و هفته پنجم مرحله گروهی بامداد فردا به دیدار هم می روند و به همین دلیل رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۴۷ خود سوالاتی را از بازی جذاب و هیجان انگیز رفت منتشر کرده است.

استقلال در یک بازی مهم و سرنوشت ساز از هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ بامداد فردا در حالی به دیدار الاهلی می رود که این تیم را در دور رفت با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داد.

دیداری جذاب و هیجان انگیز که نمایشی خارق العاده از شاگردان فرهاد مجیدی را در پی داشت.

حالا استقلال با یک پیروزی مقابل الشرطه، یک باخت و یک تساوی مقابل الدحیل دوباره رو در روی الاهلی عربستانی قرار می گیرد که توانسته خود را به امتیازات تیم مجیدی برساند.

در اینجا بخوانید:

  • استقلال ۲ الدحیل ۲ ؛ کار شاگردان فرهاد مجیدی برای صعود سخت شد

هر دو تیم هفت امتیازی هستند و با شرایط برابر به مصاف هم می روند.

با این تفاوت که بازیکنان استقلال با توجه به برد پرگل بازی از روحیه بهتری برخوردار هستند، هرچند که ممکن است این برد پرگل بازی رفت معکوس عمل کرده و آن ها را به لبه پرتگاه ببرد.

به هر حال و به بهانه بازی حساس پیش رو رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۴۷ خود با یک روز تاخیر سوالاتی را از بازی رفت دو تیم استقلال و الاهلی عربستان مطرح کرده است.

اما فرهاد مجیدی احتمالا برای این دیدار از ترکیب زیر استفاده خواهد کرد :

رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، هروویه میلیچ، وریا غفوری، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

کوئیز ۴۷

با توجه به بازی حساس دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ بین استقلال و الاهلی عربستان رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۴۷ خود را به سوالاتی پیرامون بازی رفت دو تیم اختصاص داده است.

موفق باشید.

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا