استقلال و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و هفته چهارم مرحله گروهی بامداد فردا به دیدار هم می روند و فرهاد مجیدی برای این تقابل حیثیتی احتمالا نسبت به بازی قبل تغییراتی در ترکیب تیمش خواهد داشت.

استقلال در یک بازی پرگل و جذاب مقابل الدحیل با نتیجه ۴-۳ شکست خورد تا مشخص شود که تیم فرهاد مجیدی در خط دفاع ضعف هایی دارد که برای موفقیت در آسیا باید پوشش داده شوند.

آبی های ایران که در دو بازی اول خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بردهای پرگل و قاطعی را به دست آورده بودند، در بازی سوم وقتی با خط حمله‌ای قوی مواجه شدند اشکالات دفاعی خود را نمایان ساختند.

البته مصدومیت های زیاد و ابتلا به کرونا از یک طرف و برخورد انضباطی با محمد دانشگر از طرف دیگر عملا دست فرهاد مجیدی را برای کار دفاعی بیش‌تر بسته بود.

شاید هم تاکید بر گلزنی و تمرکز روی آن باعث شده باشد که کیفیت کار دفاعی بازیکنان استقلال کاهش یابد.

به هر حال استقلال مقابل الدحیل قطر شکست خورد و ۴۵ دقیقه بامداد فردا باید یک بار دیگر به دیدار این تیم برود و فرهاد مجیدی با درس گرفتن از بازی قبلی قصد دارد تیمش را با نگاه هجومی اما این بار محتاط تر به میدان بفرستد.

بنابراین احتمالا ترکیب مد نظر فرهاد مجیدی برای بازی دوم استقلال مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به قرار ذیل خواهد بود :

رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، مسعود ریگی، هروویه میلیچ، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، مهدی قایدی و ارسلان مطهری

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز