استقلال و الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تا دقایقی دیگر به دیدار هم می روند و از این رو رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۵۷ خود به سوالاتی درباره تاریخچه آن پرداخته است.

امشب و در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ استقلال در حالی که میزبان الهلال بود، در امارات به دیدار این تیم می رود.

تیم فوتبال استقلال که این روزها شرایط بحرانی و تنش های مدیریتی پر التهابی را سپری کرده است، پس از حضوری نسبتا موفق در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با اختلافات گسترده ای بین بازیکنان و مربیان و مدیریت خود مواجه شد.

در اینجا بخوانید:

با این حال فرهاد مجیدی تصمیم گرفت بر خلاف سال گذشته قرار را بر فرار ترجیح داده و بماند و با مشکلات مبارزه کند.

هر چند که هنوز هم التهاب بین روابط او و مدیریت استقلال چشم گیر به نظر می رسد.

به هر حال فرهاد مجیدی و بازیکنان استقلال تصمیم گرفتند، با فراموش کردن مشکلات فقط به پیروزی مقابل الهلال فکر کنند و همین شد که با روحیه ای مضاعف امشب مقابل تیم تا دندان مصلح عربستانی خواهند ایستاد.

با توجه به بازی امشب استقلال و الهلال عربستان رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۵۷ خود را به سوالاتی درباره تاریخچه بازی های دو تیم اختصاص داده است.

کوئیز ۵۷

با توجه به بازی حساس پیش رو استقلال و الهلال عربستان در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۵۷ خود را به سوالاتی درباره تاریخچه بازی های دو تیم اختصاص داده است.

موفق باشید.