در حالی که صحبت از اضافه شدن امید نمازی به کادر فنی محمود فکری در استقلال بود، امیدعلی دفتری پس از توافق با آبی ها از امروز کارش را آغاز کرد.

این روزها کادر فنی پرتعداد استقلال موضوع بحث کارشناسان فوتبالی است. جایی که صمد مرفاوی، سیروس دین محمدی، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، علی شیخ الاسلامی، مومنی (بدنساز) و حمید عزیزیان (مربی دروازه‌بان‌ها) حضور دارند.

از طرفی نصرالله عبداللهی بعنوان مدیر فنی و پرویز مظلومی نیز بعنوان سرپرست در روی نیمکت آبی‌ها خواهند بود که در نوع خود جالب توجه است.

علاوه بر نکات مثبت می‌تواند تبعات منفی نیز داشته باشد که استقلال را در بازی های مهم و حساس به چالش بکشد.

با این حال محمود فکری برای بالا بردن وزنه نیمکت خود پا را فراتر گذاشته و قصد داشت یک نفر دیگر را نیز به کادر فنی خود اضافه کند.

در ابتدا با امید نمازی صحبت شد که حضور او روی نیمکت استقلال با واکنش منفی پیشکسوتان رو به رو گردید و پس از آن فکری سراغ امیدعلی دفتری رفت و خیلی زود با او به توافق رسید.

دفتری مدرک مربیگری A یوفا را در کارنامه دارد و سابقه کار در باشگاه‌های والنسیا، ناتینگهام فارست، نیو انگلند روولوشن آمریکا و دالاس آمریکا را نیز به کارنامه خود اضافه کرده است.

امیدعلی دفتری در زمینه بدنسازی، آنالیز و مربیگری تخصص دارد و قرار است از این پس به محمود فکری در استقلال تهران کمک کند.

دفتری امروز در تمرین استقلال معارفه شد و کار خود را بلافاصله آغاز کرد تا نشان دهد عزم جدی برای کمک به آبی‌ها دارد.

استقلال در هفته اول لیگ برتر بیستم ایران که از ۱۰ آبان آغاز می‌شود، میزبان مس رفسنجان است و تیم مدل فکری اولین محک خود را مقابل تیم تازه صعود کرده از استان کرمان خواهد خورد.

در اینجا بخوانید: