استقلال تهران در اولین بازی با استراماچونی از هفته اول لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز و ساعت ۱۸ امروز به مصاف ماشین‌سازی تبریز می‌رود.

استقلال که با هدایت استراماچونی تغییرات زیادی در ترکیب و بازیکنان خود ایجاد کرده و توانسته در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ عملکرد خوبی داشته باشد و بازیکنان بزرگی را جذب کند، حالا باید در اولین بازی خود از لیگ برتر فوتبال ایران به میدان برود.

استراماچونی برای بازی امروز که از ساعت ۱۸ به میزبانی ماشین‌سازی تبریز در ورزشگاه بنیان دیزل و با قضاوت پیام حیدری آغاز می‌شود، بازیکنان ذیل را به اردو فرا خوانده است.

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، حسین پور‌حمیدی، عارف غلامی، شاهین طاهرخانی، علی کریمی، وریا غفوری، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، آرش رضاوند، سجاد آقایی، مهدی قائدی، مرتضی تبریزی، شیخ دیاباته، علی دشتی و محسن کریمی.

این در حالی است که بزرگ‌ترین خرید استقلال یعنی میلیچ مدافع چپ کروات در این فهرست قرار ندارد. البته این غیبت با توجه به نرسیدن آی‌تی‌سی این بازیکن است و اینکه تازه به جمع بازیکنان استقلال اضافه شده است.

احتمالا استقلال در اولین بازی خود با استراماچونی در لیگ برتر نوزدهم با ترکیبی دگرگون شده به میدان خواهد رفت. با توجه به شنیده‌ها مربی ایتالیایی استقلال قصد دارد از بازیکنان جدید خود در ترکیب این تیم مقابل ماشین‌سازی استفاده کند.

از این رو باید امروز منتظر یک استقلال جدید در لیگ برتر بود و تاثیر استراماچونی را در بازی بازیکنان این تیم مشاهده کرد. البته هر تغییری برای هماهنگی نیاز به زمان دارد و نباید از همان روز اول از استقلال انتظار موفقیت بیش از اندازه داشت.

چرا که این تیم در ترکیب و همچنین فلسفه بازی خود تغییرات بسیار زیادی ایجاد کرده و نیاز به زمان کافی برای شکل‌گیری درست این تغییرات دارد.

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی