سرمربی سابق استقلال تهران وینفرید شفر در پیامی در فضای مجازی پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات آبی ها از هواداران این تیم دلجویی کرد.

مدیریت وقت استقلال تصمیم گرفت وینفرید شفر را به فاصله تنها سه چهار هفته تا پایان لیگ اخراج کند و نتیجه این تصمیم اشتباه چیزی جز شکایت سرمربی آلمانی و جریمه سنگین فیفا نبود.

شفر از استقلال به فیفا شکایت کرد و طلب باقیمانده قرارداد خود که چیزی بیش از یک سال بود را درخواست کرد و فیفا نیز حق را مطابق انتظار به این مربی داد.

باشگاه استقلال باید چیزی در حدود ۱.۵ میلیون یورو به شفر پرداخت می کرد، اما قرارداد جدید سرمربی کهنه کار آلمانی با یک تیم اماراتی سبب شد تا این رقم به چیزی در حدود ۶۲۰ هزار یورو تقلیق پیدا کند.

اما مدیران استقلال تعلل کردند و پرداخت کامل طلب شفر را به روزهای پایانی قبل از آغاز لیگ محول کردند تا با شیطنت این مربی و عدم تایید پرداخت او پنجره نقل و انتقالات آبی ها در هفته اول لیگ برتر بیستم بسته باشد.

ماجرا از این قرار بود که شفر معتقد بود استقلال به پسر او بدهکار است و تا زمان پرداخت این بدهی قصد نداشت گزارش تایید وصول طلبش را به فیفا بدهد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که شکایت پسر شفر از سوی فیفا رد شده بود.

با این حال مسئولان استقلال مدارک پرداخت طلب سرمربی سابق خود را به فیفا ارسال کردند و دیروز فیفا با تایید آن‌ها پنجره نقل و انتقالات آبی ها را باز کرد.

به فاصله کم تر از یک روز از باز شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال حالا سرمربی آلمانی در جدیدترین پیام خود که بصورت استوری در اینستاگرام منتشر شده، از هواداران آبی دلجویی کرد.

شفر در این پیام آورده که :

من برای میلیون ها استقلالی در سراسر دنیا آرزوی خوشبختی، موفقیت و صلحی که مستحقش هستند را می‌کنم. در چند مصاحبه، کمی درباره آنچه در ماه های اخیر به ویژه این هفته سخت گذشته رخ داده، توضیح دادم. امیدوارم همه ما به یک همکاری حرفه‌ای‌تر و هارمونیک برگردیم.

اما بخش جالب توجه پیام شفر برای هواداران استقلال در اینجاست که او می گوید :

چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی برای همه ما رخ می دهد ؟ در آلمان ما می‌گوییم : “شما همیشه دو بار در زندگی یکدیگر را ملاقات می‌کنید”.