طبق ادعای رئیس هیئت مدیره استقلال مطالبات میلیچ و دیاباته به طور کامل تصفیه شده و این دو ستاره خارجی آبی‌ها به زودی راهی تهران می شوند.

میلیچ و دیاباته دو بازیکنی بودند که توسط استراماچونی به استقلال آمدند و با عملکرد خوب خود در این تیم ماندگار شدند.

هر دو بازیکن خارجی آبی‌ها که نقش قابل توجهی در ترکیب یک سال اخیر استقلال تهران ایفا کرده‌اند با پایان فصل به تعطیلات رفتند و بازگشت را منوط به تصفیه حساب کامل مطالبات دانستند.

از طرفی با توجه به قانون عدم جذب بازیکن خارجی در فوتبال ایران و محکوم بود آبی‌ها به قهرمانی در این فصل، چاره‌ای جز توافق با میلیچ و دیاباته نبود.

همین شد که اسماعیل خلیل زاده به ترکیه رفت تا روند تصفیه حساب با میلیچ و دیباته را تکمیل کند، چیزی که محقق شد و هر دو بازیکن در آستانه بازگشت هستند.

خلیل زاده اعلام کرد میلیچ و دیاباته بزودی باهم به تهران خواهند رسید و دلیل تاخیر چند روزه آنان مشکلات شخصی میلیچ است.

از طرفی با توجه به آغاز تمرینات و شروع قریب الوقوع مسابقات لیگ برتر ایران محمود فکری برای آماده بودن این دو بازیکن خارجی برنامه تمرینی ویژه‌ای را برای آن‌ها ارسال کرده و قرار است این برنامه را تا زمان بازگشت اجرا کنند.

برنامه فکری برای میلیچ و دیاباته آماده نگه داشتن آن‌ها از لحاظ بدنی است و قصد دارد بلافاصله پس از رسیدن این دو بازیکن خارجی از آن‌ها در ترکیب اصلی خود استفاده کند.

این در حالی است که استقلال در پست دفاع چپ محمد نادری مدافع سابق پرسپولیس را به خدمت گرفته است و پیش از او نیز متین کریم زاده بازیکن تیم ملی امید را جذب کرده بود.

در اینجا بخوانید: