باشگاه استقلال با برکناری محمود فکری همه را از خود راضی کرد، چرا که شواهد نشان می داد سرمربی آبی ها جایگاه خود را به طور کامل نزد هواداران و بازیکنان از دست داده است.

محمود فکری که با حواشی فراوان از نساجی جدا شد تا با شور شوق فراوان به استقلال بیاید، امروز و تنها پس از یک نیم فصل از هدایت آبی پوشان کنار گذاشته شد.

جدایی فکری از استقلال در حالی رقم خورد که بازی های ضعیف آبی ها در اکثر دیدارهای این تیم در نیم فصل اول موجب ناراحتی هواداران آبی شده بود و از طرف دیگر بازیکنان هم تفکران سرمربی خود را نمی پسندیدند.

قهر بازیکنان و ستاره های کلیدی استقلال و غیبت های طولانی آن ها در تمرینات  به بهانه های مختلف از یک طرف و کنایه های این بازیکنان مصاحبه هایشان نشان می داد که فکری دیگر جایگاهی بین آن ها ندارد.

در اینجا بخوانید:

عملکرد ضعیف بازیکنان و نداشت انگیزه آن ها در بازی های مهم عملا راه نتیجه گیری استقلال را بسته بود و محمود فکری نیز خود با واکنش های احساسی نظیر آنفالو کردن باشگاه و بازیکنان در فضای مجازی و یا صحبت نکردن با آن ها در بین دو نیمه بازی با سپاهان عملا در مسیری حرکت کرد که به اختلافات او با بازیکنان و باشگاه دامن می زد.

همه این موارد صبر مدیران استقلال را لبریز کرد تا آن ها بالاخره به برکناری محمود فکری رای بدهند و صبح امروز پس از جلسه هیئت مدیره آبی ها این اتفاق افتاد و احمد مددی قرارداد فکری را رسما فسخ کرد.

این در حالی است که دستیاران فکری نیز به جز آرش برهانی رسما قرارداد خود را با استقلال فسخ کردند.

گفته می شود برهانی به دلیل نتایج قابل قبول با تیم امید استقلال به کار خود با آبی ها ادامه خواهد داد.

همچنین از امیر قلعه نویی، جواد نکونام و فرهاد مجیدی به عنوان سه گزینه جانشینی محمود فکری یاد می شود که با توجه به قرارداد داشتن دو نفر دیگر، شانس فرهاد مجیدی برای بازگشت به تیم محبوب خود بیش‌تر به نظر می رسد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا