استقلال و تراکتور در لیگ برتر بیستم ایران و هفته بیست و ششم آن رو در روی هم ایستادند و تیم فرهاد مجیدی با پیروزی ۲ بر ۱ مچ استادش فیروز کریمی در تی تی ها را خواباند.

تیم فوتبال استقلال دیشب و در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران میزبان تراکتور بود.

نیمه اول هر چند که موقعیت چندانی نداشت، اما در کل این استقلال بود که عملکرد بهتری داشت و حتی در اواخر آن تا آستانه باز کردن دروازه اخباری پیش رفت.

دقیقه دوم وقت های تلف شده نیمه اول، با اشتباه سعید ایران، ارسلان مطهری در مصاف تک به تک با اخباری قرار گرفت، اما در حالی که می توانست مهدی قایدی را صاحب توپ کند، توپ را به سنگربان تراکتور تقدیم کرد.

با این حال استقلال نیمه دوم با قدرت بیش تری حمله کرد و توانست از اشتباهات خط دفاع تراکتور نهایت بهره ببرد.

دقیقه ۵۳ بود که روی ارسال موسوی از سمت راست و پاس چشم بسته میلاد فخرالدینی به اخباری، مهدی قایدی با تیزهوشی خود را به توپ رساند و آن را از بالای سر دروازه‌بان تراکتور به سمت دروازه این تیم فرستاد.

در اینجا بخوانید:

اما هادی محمدی که قصد دفع توپ را داشت، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و استقلال را پیش انداخت.

در حالی که شاگردان فرهاد مجیدی پیش بودند، اما همچنان بر بازی مسلط بوده و حمله می کردند.

دقیقه ۵۹ باز هم با اشتباه مدافعین و دروازه‌بان تراکتور، این بار مسعود ریگی به توپ رسید و با یک سر دقیق مهدی قایدی را صاحب موقعیت کرد.

قایدی نیز از این فرصت نهایت بهره را برد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا پیروزی استقلال در این دیدار حساس تثبیت شود.

در ادامه از فشار استقلال کاسته شد و تراکتور بازی را به تعادل کشند.

هر چند دقیقه ۷۲ یک صحنه مشکوک به پنالتی برای استقلال به وجود آمد، اما این تراکتور بود که دقیقه ۹۲ با ضربه سر امین اسدی روی اسال رزاق‌پور اختلاف را به حداقل رساند.

با این حال این گل دیرهنگام نتوانست از شکست تراکتور مقابل استقلال جلوگیری کند و شاگردان فرهاد مجیدی هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران را با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل تیم فیروز کریمی به پایان رساندند.