شاگردان فرهاد مجیدی در استقلال تهران در هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران مقابل نساجی مازندران با تساوی ۱-۱ متوقف شدند.

استقلال تهران در ورزشگاه آزادی و از هفته بیست و ششم لیگ برتر نوزدهم ایران میزبان نساجی مازندران بود. این نساجی بود که بازی را بهتر آغاز کرد و با ضربات علی شجاعی دو بار دروازه حسینی را تهدید کرد.

دقیقه ۳ شوت شجاعی از بالای دروازه حریف بیرون رفت و دقیقه ۷ نیز ضربه خطرناک این بازیکن راهی به دروازه استقلال پیدا نکرد.

پس از آن آبی‌ها هم پیش کشیدند و دقیقه ۱۰ ضربه میلیچ توسط علیرضا حقیقی دفع شد. دقیقه ۲۲ نیز مهدی قائدی در موقعیتی تک به تک مغلوب دروازه‌بان نساجی شد.

بازی متعادل دو تیم ادامه داشت و دقیقه ۳۹ با خطای مدافع نساجی روی قائدی، استقلال صاحب یک ضربه پنالتی شد. دیاباته پشت توپ ایستاد و با فریب حقیقی و ضربه‌ای آرام دروازه نساجی را باز کرد.

در اینجا بخوانید:

اما این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد شوت از راه دور و بسیار دیدنی محمد میری در قعر دروازه استقلال جا گرفت و بازی به تساوی کشیده شد.

نیمه دوم با حرکت خطرناک و ضربه مهدی قائدی در دقیقه ۴۷ آغاز شد و حقیقی توپ را با واکنشی مناسب به کرنر فرستاد. در حالی که استقلال حمله می‌کرد تا به گل برتری برسد، نساجی روی ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر شد، اما گیر افتادن در تله آفساید مدافعان استقلال به این تیم اجازه رسیدن به گل را نمی‌داد.

دقیقه ۸۵ ضربه رضا دهقانی با اختلاف کمی از کنار دروازه آبی‌پوشان بیرون رفت. دقیقه ۸۷ روی پاس وریا غفوری شیخ دیاباته می‌توانست به گل برسد، اما توپ روی پای او ننشست و یک فرصت عالی برای میزبان از دست رفت.

نهایتا استقلال در ورزشگاه آزادی و از لیگ برتر ایران مقابل نساجی مازندران با یک تساوی ۱-۱ خانگی متوقف شد و دو امتیاز مهم را از دست داد.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال