استقلال تهران با تساوی ۱ بر ۱ مقابل فولاد در هفته دوم لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران دوباره با استراماچونی توقف یافت و در خطر بحران قرار گرفت.

دومین هفته لیگ برتر فوتبال در فصل ۹۹-۹۸ و روز اول با دیدار مهم استقلال و فولاد به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی پیگیری شد. استقلال در این دیدار تیم برتر زمین بود و در سراسر دقایق بازی با طراحی حملات مداوم فولادی‌ها را در زمین خود محبوس کرد.

در حالی که دقایق ابتدایی آرام پیش می‌رفت استقلال ابتکار عمل را بدست گرفت و در ۱۵ دقیقه ابتدایی با ارسال‌های مکرر توپ از جناحین دروازه فولاد را تهدید کرد.

اما توپ‌های استقلال با تجمع زیاد فولادی‌ها در محوطه جریمه خود برگشت داده می‌شد. در ادامه جریان بازی دوباره آرام شد. تا اینکه بازیکنان فولاد چند باری در حوالی دقیقه ۳۰ بازی سعی داشتند با ضد حمله استقلال را تهدید کنند.

فولاد در عمل توان حمله خطرناک را نداشت برای همین در نیمه اول فقط توانست یک شوت از راه دور در دقیقه ۴۴ داشته باشد و این توپ هم از بالای دروازه بیرون رفت. و نیمه اول با تساوی بدون گل دو تیم پایان یافت.

 

استقلال و شروعی خوب و پایانی تلخ در نیمه دوم

 

نیمه دوم با شروع هجومی استقلال آغاز شد و این تیم با اولین حمله خطرناک در دقیقه ۵۰ به گل رسید این گل با یک پاس بلند رو به جلو از فاصله دور و ضربه سر فرشید اسماعیلی در غفلت مدافعان فولاد به ثمر رسید.

پس از این گل استقلال چند بار دیگر دروازه فولاد را تهدید کرد اما هوشیاری مدافعان فولاد مانع از گلزنی این تیم شد. در ادامه فولاد کمی بهتر شد و چند باری دروازه استقلال را تهدید کرد.

مهاجمان فولاد نتوانستند زهر لازم را برای گلزنی از خود نشان دهند تا فولاد در جبران نتیجه تا دقایق پایانی ناکام باشد و در حالی که دو تیم چند فرصت نسبتا خوب را از دست دادند و همه در انتظار سوت پایان بودند، فولاد به گل تساوی دست یافت.

دقیقه ششم وقت‌های اضافه فولاد آخرین حمله خود را تدارک دید و روی ارسال توپ از سمت راست خود و شلوغی دروازه به گل رسید. این گل با استفاده مناسب امیرحسین باقرپور از توپ برگشتی در شلوغی محوطه جریمه استقلال بدست آمد.

در این گل مدافعان استقلال نشان دادند که تمرکز لازم را ندارند و از مهاجم حریف و همچنین توپ غفلت کردند تا گل فولاد را دریافت نمایند و از یک پیروزی شیرین و تاثیرگذار در آینده این تیم محروم شدند.

با این تساوی ۱ بر ۱ استقلال دوباره با استراماچونی در لیگ برتر نوزدهم با پایانی تلخ توقف یافت و  برد را با تساوی ناامید کننده عوض کرد.

 

استقلال و فولاد در لیگ برتر نوزدهم

استقلال و فولاد

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا