استقلال با جدایی فراز کمالوند برای انتخاب جانشین او دچار چالش بزرگی شده و فرهاد مجیدی هنوز نتوانسته گزینه مناسبی را پیدا کند.

فرهاد مجیدی پس از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال پس از محمود فکری، فراز کمالوند را که سابقه ای طولانی در هدایت تیم های لیگ برتری داشت، با خود همراه کرد.

عملکرد استقلال در بازی های لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا نشان می داد که کمالوند نقش غیر قابل انکاری در موفقیت های آبی های تهران دارد.

در واقع او با استفاده از تجربیات و هوش و سیاست خود توانسته بود در مواقع لزوم بهترین مشاوره ها را به فرهاد مجیدی بدهد و همین امر باعث موفقیت استقلال با کادرفنی جدید بود.

اما پیشنهاد وسوسه کننده سایپا خیلی زود فراز کمالوند را از فرهاد مجیدی و استقلال جدا کرد.

جدایی کمالوند از استقلال از این جهت قابل توجیه است که او با توجه به علایق شخصی، تعصب خاصی به آبی های تهران نداشت و حضور در این تیم را به دید یک فعالیت حرفه‌ای نگاه می کرد.

در اینجا بخوانید:

به هر حال این حق طبیعی کمالوند است که سرنوشت آینده خود را تعیین کند و دنبال منفعت مالی و معنوی بیش‌تر باشد.

سایپا جایی بود که هم پول بیش‌تری به او می داد و هم او را به عنوان نفر اول هدایت تیم فوتبالش تعیین کرده بود.

حال و پس از پیوستن کمالوند به سایپا فرهاد مجیدی برای انتخاب جانشین او با چالش بزرگی مواجه شده است، چرا که دنبال یک مربی خارجی است و قانون به او اجازه نمی دهد.

از طرفی علاقه‌ای هم به کار با مربیان ایرانی دیگر نشان نمی دهد تا محدوده انتخاب خود را تنگ و تنگ تر کند.

هر چند از بیژن طاهری، مجید نامجومطلق و یک اسپانیایی به نام آلبرت برای جانشینی فراز کمالوند نام برده می شود، اما به نظر می رسد که فرهاد مجیدی فعلا برای انتخاب خود با احتیاط بیش‌تری عمل کند و عجولانه تصمیم نگیرد.

رافان نیوز تاکید می کند که مطالب فوق صرفا برای پوشش خبری تحلیلی موضوع جدایی فراز کمالوند از استقلال بوده و هیچ نیت دیگری پشت آن نیست.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا