استقلال و ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران در حالی دیشب به دیدار هم رفتند که شاگردان فرهاد مجیدی شکست ۲-۰ و تلخی را در آستانه دربی پایتخت تجربه کردند.

تیم فوتبال استقلال در شرایطی که دو تیم مدعی پرسپولیس و سپاهان در اصفهان به تساوی ۱-۱ رسیده بودند، میزبان ذوب آهن بود.

در حالی که استقلال با پیروزی مقابل ذوب می توانست خود را به صدر جدول نزدیک کند، خیلی زود غافلگیر شد و دقیقه ۶ دروازه خود را باز شده دید.

ارسال ایستگاهی حقدوست با ضربه سر وحید محمدزاده همراه شد تا رشید مظاهری دروازه خود را باز شده ببیند.

در ادامه استقلال بر بازی مسلط شد، اما هر چه می زد به در بسته می خورد و همین موضوع در نهایت به شکست تلخ این تیم انجامید.

دقیقه ۱۱ ضربه سر دیاباته روی ارسال سید احمد موسوی با واکنش عالی شهاب گردان همراه شد.

دقیقه ۳۰ روی یک همکاری تیمی ضربه محکم شیخ دیاباته توسط گردان از زیر طاق دروازه ذوب آهن بیرون کشیده شد.

در اینجا بخوانید:

نیمه اول با همین روال به پایان رسید و نیمه دوم هم در حالی که با حملات استقلال آغاز شده بود، باز هم با گل ذوب آهن همراه شد.

دقیقه ۵۹ روی اشتباه عارف غلامی یک ضد حمله برای ذوب آهن شکل گرفت که با شوت دیدنی میلاد جهانی از پشت محوطه جریمه ختم شد و شیرجه بلند رشید مظاهری هم نتوانست از گل شدن آن جلوگیری کند.

در ادامه استقلال که چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد، اما مهاجمان این تیم ضربات آخر را در موقعیت های مناسب از دست می دادند.

دقیقه ۷۶ حرکت دیدنی مهدی قایدی و ارسال او به دهانه دروازه ذوب را دیاباته در موقعیتی فوق العاده و مقابل دروازه تقریبا خالی ذوب آهن هدر داد.

دقیقه ۸۳ نیز یک ارسال بلند با ضربه سر رمضانی، ارسلان مطهری را در موقعیت تک به تک قرار داد، اما او با یک شوت محکم توپ را به آسمان کوبید.

در نهایت استقلال این بازی از هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران را با شکست ۲-۰ مقابل ذوب آهن به پایان رساند و فرصت بسیار مناسبی را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست داد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز