استقلال و سپاهان در دیدارهای دوستانه پیش فصل ۹۹-۹۸ بترتیب مقابل بادران تهران و بورسا اسپور ترکیه با برتری پر گل پیروز شدند.

تیم فوتبال استقلال تهران با هدایت استراماچونی سرمربی جدید خود دیروز عصر به مصاف بادران تهران رفت. استراماچونی در این بازی از بازیکنانی نظیر سید حسین حسینی، وریا غفوری، آرش رضاوند، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، داریوش شجاعیان، میلاد زکی‌پور، علی دشتی، عارف غلامی، میلاد باقری، مسعود ریگی، مهدی نوراللهی، مرتضی تبریزی، مهدی قائدی، سینا خادم‌پور، فرشید باقری، شیخ دیاباته، شاهین طاهرخانی و فرشید اسماعیلی استفاده کرد تا همه را محک زده باشد.

تیم بادران که هدایت آن را فرهاد کاظمی بر عهده دارد ابتدا در نیمه اول با زدن دو گل تیم فوتبال استقلال را غافلگیر کرد. اما استقلال در همان نیمه اول با گل‌های دیاباته و فرشید اسماعیلی کار را به تساوی کشاند.

اما این پایان کار نبود و استقلال در نیمه دوم برتری خود را به حیف دسته اولی دیکته کرد و توانست با گل‌های مرتضی تبریزی و فرشید باقری در دقایق ۶۶ و ۷۰ با نتیجه پر گل ۴ بر ۲ مقابل بادران به پیروزی دست پیدا کند.

 

استقلال و بادران در یک بازی دوستانه فوتبال

استقلال و بادران

 

سپاهان و بورسا اسپور

 

سپاهان اصفهان نیز که در اردوی ترکیه به سر می‌برد در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه ابراهیم یازیچی تسیسلری به مصاف بورسا اسپور این کشور رفت. در حالی که سپاهان در نیمه اول تیم برتر زمین بود اما موفق به گلزنی نشد تا دو تیم زمین بازی در نیمه اول را با تساوی بدون گل ترک کنند.

اما در نیمه دوم و دقیقه ۶۵، سپاهان روی حرکت رضا میرزایی صاحب یک ضربه پنالتی شد که ایرانپوریان آن را تبدیل به گل اول این تیم کرد. اما این پایان کار نبود و سپاهان در دقایق بعدی توسط محمدرضا حسینی و رضا میرزایی نیز دو گل دیگر به ثمر رساند تا برد پر گل ۳ بر ۰ را مقابل حریف سوپر لیگی و ترکیه‌ای خود بدست آورد.

استقلال و سپاهان با حضور فعال در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ و آغاز به موقع تمرینات پیش فصل و حالا حضور موفق و پیروز شدن در دیدارهای دوستانه نشان داده‌اند که عزم خود را برای قهرمانی در فصل جدید لیگ برتر فوتبال جزم کرده‌اند.

 

سپاهان و بورسا اسپور در بازی دوستانه فوتبال

سپاهان و بورسا اسپور

 

عکس‌های گرافیکی طنز رافان‌نیوز را از دست ندهید.