استقلال تهران پس از بیش از سه ماه دوری از مسابقات فوتبال و در چارچوب هفته ۱۷ لیگ برتر نوزدهم ایران مقابل فولاد خوزستان با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در بازی معوقه هفته ۱۷ لیگ برتر نوزدهم در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز پس از نزدیک به چهار ماه دوری از مسابقات به دیدار هم رفتند.

فولاد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب داشت که لوسیانو پریرا و بیت سعید در گلزنی نا موفق بودند.

اما بر خلاف جریان بازی این استقلال بود که دقیقه ۱۲ توسط روزبه چشمی به گل رسید. روی پاس زمینی قائدی و قطع توپ ارسلان مطهری، روزبه چشمی صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او ابتدا توسط شهاب گردان برگشت داده شد.

توپ برگشتی دوباره به چشمی رسید و ضربه دوم او این بار وارد دروازه شد تا استقلال در اهواز از فولاد پیش بیافتد.

در ادامه فولاد دوباره حملات خود را پیگیری کرد و دقیقه ۲۷ توسط موسی کولیبالی بازی را مساوی کرد. روی ارسال آبشک کولیبالی با یک ضربه سر تمام کننده گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که بازی متعادل دنبال می‌شد، با درگیری و بازیکنان دو تیم و اخراج مستقیم علی کریمی و پس از آن فرهاد مجیدی در دقیقه ۴۵، تنش بر میدان حاکم شد و ابتکار عمل از دست آبی‌های پایتخت خارج گردید.

پس از این اتفاقات استقلال تمرکز خود را از دست داد و فولادی‌ها بطور کامل بازی را در اختیار گرفتند. دقیقه ۶۲ ضربه محمد احمدزاده روی پاس آبشک با اثرگذاری سید حسین حسینی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

چند دقیقه بعد روی اشتباه روزبه چشمی، وحید حیدریه صاحب موقعیت شد و ضربه او راهی به دروازه استقلال پیدا نکرد. در این بین عارف غلامی نیز دقیقه ۶۵ با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و استقلال ۹ نفره کار بسیار سختی برای ادامه بازی داشت.

همین امر باعث تداوم حملات فولادی‌ها شد و در نهایت دقیقه ۸۰ روی همکاری پریرا و مجتبی نجاریان، مدافع چپ فولاد گل دوم تیمش را به نام خود ثبت کرد.

در پایان این دیدار معوقه از هفته ۱۷ لیگ برتر نوزدهم ایران استقلال در زمین فولاد خوزستان و مقابل این تیم با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز