استقلال و امین قاسمی نژاد در خط پایان رسیدن به هم قرار گرفتند، چرا که با پایان پنجره نقل و انتقالات زمستان عملا امکان ثبت خرید جدید برای آبی ها وجود نخواهد داشت.

استقلال در نیم فصل زمستانی سعید مهری، آرمان قاسمی نژاد و عرفان گل محمدی را خرید و به شدت دنبال هدف اصلی فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات یعنی امین قاسمی نژاد بود.

در حالی که باشگاه استقلال به طور کامل با قاسمی نژاد به توافق رسیده بود و حتی مدیرعامل آبی ها از این بازیکن به عنوان آخرین خرید زمستانی خود یاد می کرد، اما با اتمام پنجره نقل و انتقالات انتظار هواداران آبی به پایان نرسید و مهاجم باتجربه پدیده قرارداد رسمی خود را امضا نکرد.

باشگاه پدید که مرحله گذار از مالک قدیمی (شهر خودرو با مالکیت شهر خودرو) به پدیده خراسان و هیئت فوتبال این استان بود، برای صدور رضایت نامه راهی جز پرداخت مبلغ مورد نظر را شدنی نمی دانست.

چیزی که از توان مدیران استقلال خارج بود و آن ها دنبال پرداخت قسطی بودند و در آخر مذاکره طرفین تا آخرین لحظات به نتیجه نرسید.

این شد که امین قاسمی نژاد به استتقلال نرسید و مجبور شد در پدیده مشهد باقی بماند و زیر نظر مهدی رحمتی به فوتبال خود ادامه دهد.

هر چند که علاقه زیادی داشت تا به تیم استقلال بپیوندد و شاگرد فرهاد مجیدی شود.

با این حال امین قاسمی نژاد با حفظ آمادگی خود می تواند در پایان فصل دوباره شانس خود را برای رسیدن به تیم آبی تهران امتحان کند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز