استقلال و ماشین سازی در اولین بازی از هفته هجدهم لیگ برتر بیستم در تبریز به دیدار هم رفتند و این شاگردان فرهاد مجیدی بودند که با دیکته کردن برتری خود به حریف به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کردند.

استقلال تهران در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر بیستم در تبریز میزبان ماشین سازی این شهر بود. بازی متعادل و آرام آغاز شد و دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه را از دست دادند.

تا اینکه دقیقه ۱۹ روی ارسال کرنر مهدی قایدی ، وحید نعمتی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و جریان بازی را به سود شاگردان فرهاد مجیدی کرد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۸ شوت سهمگین حبیب گردانی را رشید مظاهری به کرنر فرستاد. دقیقه ۴۲ مهدی قایدی با حرکتی عالی خود را به محوطه جریمه ماشین سازی رساند و پاسی در عمق دفاع حریف ارسلان مطهری را صاحب توپ کرد تا او با یک بغل پای گل دوم آبی ها را هم به ثمر برساند.

در نیمه دوم بازیکنان استقلال به خوبی بازی را اداره کردند و به حریف اجازه ایجاد موقعیت مناسب ندادند و در نهایت از دو گل خود محافظت کردند.

نتیجتا استقلال در هجدهم لیگ برتر بیستم با پیروزی ۲-۰ در زمین ماشین سازی تبریز خود را به صدر جدول نزدیک تر کرد و زنگ خطر را برای پرسپولیس و شاگردان یحیی گل محمدی به صدا درآورد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا