استقلال و مس رفسنجان در لیگ برتر بیستم و آغاز هفته شانزدهم، عصر امروز به دیدار هم رفتند و به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

استقلال در آغاز هفته شازدهم لیگ برتر در رفسنجان میهمان مس این شهر بود. شاگردان محمود فکری بازی را خوب شروع کردند و چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند.

اما بازی متعادل شد و مس رفسنجان هم چند باری دروازه سید حسین حسینی را تهدید کرد.

دقیقه ۱۵ روی یک ارسال ایستگاهی و دفع ناقص حسینی توپ در سمت راست محوطه جریمه مس به محسن طرحانی رسید تا او با یک پاس عرضی عالی به مقابل دروازه استقلال همه چیز را برای گلزنی مسیح زاهدی فراهم کند و این بازیکن زننده اولین گل بازی به سود میزبان باشد.

پس این گل استقلال نسبت به حریف رفسنجانی برتری نصبی داشت، اما نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه مس ایجاد کند.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم استقلال با جدیت بیش‌تری حملات خود را آغاز کرد و سرانجام دقیقه ۵۲ مزد خود را گرفت و روی ارسال مهدی قایدی از سمت چپ و ضربه سر فرشید باقری، حامد نورمحمدی سر راه توپ قرار داشت و با برخورد توپ به او گل اول آبی ها شکل گرفت و بازی به تساوی کشیده شد.

در ادامه دو تیم پایاپای پیش رفتند و هر کدام موقعیت هایی را از دست دادند. اما آخرین موقعیت خطرناک بازی برای استقلال به دست آمد، جایی که روی یک پاس عرضی از سمت راست، ارسلان مطهری توپ را قطع کرد و دروازه‌بان مس به خوبی مقابل توپ ایستاد و آن را دفع کرد.

سرانجام استقلال و مس رفسنجان در هفته شانزدهم لیگ برتر بیستم به تساوی ۱ – ۱ رضایت دادند و امتیازات را هم بین هم تقسیم نمودند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا