در حالی که استقلال باید در هفته اول لیگ برتر بیستم شنبه ۱۷ آبان به دیدار مس رفسنجان برود، با مصدومیت داریوش شجاعیان و سیاوش یزدانی مواجه شده است.

داریوش شجاعیان که با مصدومیت‌های سنگین مقاطع مهمی از فوتبال خود را از دست داده است، امیدوار بود در آغاز فصل جدید بتواند یکی از بازیکنان اصلی استقلال باشد.

با این حال در آخرین بازی دوستانه آبی ها مقابل چوکا تالش در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی مصدوم شد تا خیلی زود تعویض شده و مشکل پایش حاد نشود.

در حالی که شجاعیان بلافاصله پس از بازی عنوان کرده بود که مصدومیتش جدی نیست، اما پس از چند روز مشخص شد او بازی هفته اول تیمش در لیگ برتر را از دست خواهد داد.

این پایان کار نبود و در تمرین دیروز استقلال سیاوش یزدانی هم مصدوم شد تا مشخص شود، کار محمود فکری از همان آغاز لیگ برتر بسیار سخت خواهد بود.

در اینجا بخوانید:

سیاوش یزدانی مدافع میانی اصلی استقلال است که هنوز وضعیت دقیق او برای اولین بازی آبی ها در لیگ برتر مشخص نیست.

استقلال ۱۷ آبان و از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی اولین بازی خود را مقابل مس رفسنجان برگزار خواهد کرد.

در هفته دوم هم آبی ها در اهواز میهمان فولاد خوزستان خواهد بود که این بازی پس از دیدار دوستانه تیم ملی مقابل بوسنی برگزار می شود.

باید دید محمود فکری در آغاز راه خود با استقلالی‌ها چگونه تیم خود را جمع خواهد کرد و در برابر مشکلات تیم و مصدومیت بازیکنان چه عکس العملی نشان می‌دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا