استقلال و نساجی مازندران در آخرین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بیستم ایران در ورزشگاه آزادی به دیدار هم رفتند و با تک گل فرشید اسماعیلی آبی های تهران تنها پس از چند ساعت صدر جدول را از سپاهان پس گرفتند.

استقلال تهران در آخرین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بیستم در حالی از ساعت ۱۷ میزبان نساجی مازندران بود که دقایقی قبل از آغاز بازی با پیروزی سپاهان مقابل ذوب آهن صدر جدول را از دست داده بود.

با این حال شاگردان محمود فکری از همان ابتدا توپ و میدان را در کنترل خود داشتند و سعی می کردند راه نفوذی به دروازه حریف پیدا کنند.

اما بازی بسته و دفاع منسجم تیم مجید جلالی به آبی ها اجازه نمی داد که به هدف خود برسند.

از این رو بازیکنان استقلال رو به شوت از راه دور آوردند و دقیقه ۳۱ شوت از راه دور مهدی مهدی پور را دروازه بان نساجی به راحتی جمع کرد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هم مانند نیمه اول استقلال مالک توپ و میدان بود، اما هر بار سد محکمی از دفاع نساجی را مقابل خود می دید و نمی توانست دروازه این تیم را به صورت جدی تهدید کند.

دقیقه ۶۵ مهدی قایدی دفاع حریف را به هم ریخت و وارد محوطه جریمه نساجی شد، اما ضربه نهایی او با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

هر چه بازی به دقایق پایانی خود نزدیک تر می شد، فشار بازیکنان استقلال افزایش می یافت تا اینکه دقیقه ۸۶ فرشید اسماعیلی با یک شوت ناگهانی از پشت محوطه جریمه همه را غافلگیر کرد و توپ را دور از دستان سنگربان حریف وارد دروازه کرد.

پس از این گل شیرازه خط دفاع نساجی از هم پاشیده نشان داد و دو دقیقه بعد مهدی قایدی با تکنیک بالای خود توانست در محوطه جریمه از مدافع حریف پنالتی بگیرد.

خود قایدی پشت توپ ایستاد و سعی کرد با یک چیپ نمایشی دروازه نساجی را باز کند، اما توپ او به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم ضربه سر قایدی به بیرون رفت.

نهایتا استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر بیستم با پیروزی ۱-۰ مقابل نساجی مازندران تنها دو ساعت پس از صدرنشینی سپاهان، صدر جدول را از این تیم پس گرفت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا