استقلال و نفت مسجدسلیمان دیشب و در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر بیستم ایران به دیدار هم رفتند و شاگردان فرهاد مجیدی با تک گل سبحان خاقانی تیم محمود فکری را ۱-۰ از پیش رو برداشتند.

تیم فوتبال استقلال دیشب در حالی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر میزبان نفت مسجدسلیمان بود، که روی کاغذ همچنان برای قهرمانی شانس داشت.

همین شد که شاگردان فرهاد مجیدی با توپ پر وارد میدان شدند و خیلی زود در دقیقه ۷ به گل رسیدند.

روی یک حرکت تیمی بود که پاس آرش رضاوند در گوشه محوطه جریمه به سبحان خاقانی رسید تا او با یک ضربه فنی زیبا و حساب شده دروازه نفت را باز کند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازیکنان استقلال بیش تر بازی را اداره کردند و نفت مسجدسلیمان هم قدرت لازم را برای باز کردن دروازه آبی ها نشان نمی داد.

با این حال در معدود موقعیت های جدی دو تیم، دقیقه ۶۰ روی حرکت انفرادی و تکنیکی مهدی قایدی و ضربه خطرناک او دروازه نفت تهدید شد، اما کرمانشاهی سنگربان این تیم توپ را دفع کرد.

نهایتا استقلال در حالی که روی کاغذ همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر ایران را داشت و به امید قهرمانی جنگنده آغاز کرد، با وجود پیروزی ۱-۰ مقابل شاگردان فکری به دلیل پیروزی پرسپولیس در تبریز عملا و قطعا شانسی برای قهرمانی ندارد و این رویا برای آبی ها به پایان رسید.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز