هروویه میلیچ بازیکن ۳۰ ساله کروات دیگر خرید بزرگ استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ لقب گرفت.

مدیران استقلال تهران پس از دریافت تاییدیه تست‌های پزشکی میلیچ صبح امروز قرارداد دو ساله‌ای را با این بازیکن به امضا رساندند. میلیچ که سابقه بازی در ناپولی، فیورنتینا، کروتونه و روستوف را در کارنامه دارد، بدون شک بزرگ‌ترین خرید استقلال در تابستان ۹۸ است.

این در حالی است که میلیچ چند روز قبل نیز به تهران آمده بود اما بدلیل مشکل در روادید، نتوانست از فرودگاه خارج شود و مجبور شد بدون نتیجه ایران را ترک کند. اما با درخواست مکرر استراماچونی و پیگیری فتحی، با برطرف شدن مشکل روادید به ایران برگشت و پس از انجام تست‌های پزشکی به استقلال پیوست.

هروویه میلیچ از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ در روستوف روسیه ۴۵ بازی انجام داد و توانست یک گل نیز برای این تیم به ثمر برساند. پس از روستوف به مدت یک فصل در هایدوک اسپلیت بازی کرد و از سال ۲۰۱۶ به فیورنتینا پیوست.

میلیچ در یک سال حضور در فیورنتینا ۱۷ بازی انجام داد سپس به المپیاکوس رفت و یک سال هم در آنجا سپری کرد. در المپیاکوس فقط ۲ بازی به او رسید تا سال بعد به ناپولی بپیوندد.

در ناپولی فرصت بازی پیدا نکرد و این تیم را هم به مقصد کروتونه ترک کرد و در این تیم هم چندان درخشان نبود تا با پیشنهاد استقلال رو به رو شده و به این تیم بپیوندد.

با توجه به سابقه هروویه میلیچ این بازیکن را باید خرید بزرگ استقلال در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ نامید. چرا که او سابقه بازی ملی در تیم کرواسی را نیز در کارنامه دارد.

طبق شنیده‌ها، با نظر استراماچونی قرار است استقلال یک یا دو بازیکن خارجی دیگر نیز جذب کند.

 

میلیچ رسما در استقلال

میلیچ رسما در استقلال

 

 

ویدئو طنز و سرگرمی در اینجا