استقلال و پدیده در لیگ برتر ایران و بازی معوقه از هفته بیست و یکم با هم رو به رو شدند و شاگردان فرهاد مجیدی به لطف گلزنی آرمان رمضانی و مهدی قایدی به پیروزی ۲-۰ دست یافتند.

استقلال در حالی که این روزها با تنش ها و حواشی گوناگونی رو به رو است، امروز و در چارچوب بازی معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر به دیدار شاگردان مهدی رحمتی در پدیده رفت.

نیمه اول هر چند که با برتری نسبی شاگردان فرهاد مجیدی همراه بود، اما در نهایت چندان دلچسب نشد و موقعیت خاصی روی دروازه ها رخ نداد.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که استقلال از معدود موقعیت خطرناک خود با ضربه زیبای آرمان رمضانی در دقیقه ۴۸ به گل رسید.

پس از این گل هم این بازیکنان استقلال بودند که بهتر بودند و مقابل پدیده موقعیت های خطرناک تری را ایجاد می کردند.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۶۲ شوت ارسلان مطهری را میلاد فراهانی سنگربان پدیده دفع کرد.

در ادامه پدیده هم که چیزی برای از دست دادن نداشت پیش کشید. دقیقه ۶۹ شوت امین قاسمی نژاد از بالای دروازه سید حسین حسینی به بیرون رفت.

اواخر بازی نیز در حالی که علی نعمتی فاصله چندانی با باز کردن دروازه استقلال نداشت، ضربه خطرناک او با بدشانسی به دیرک دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در حالی که در دقایقی از بازی برق ورزشگاه قطع شد و بازی با تاخیری چند دقیقه ای همراه بود، دقیقه ۹۰+۱۵ لحظات پایانی روی یک ضد حمله سریع بود که مهدی قایدی در موقعیتی تک به تک گل دوم را هم برای استقلال به ثمر رساند.

نهایتا استقلال به لطف درخشش آرمان رمضانی و مهدی قایدی در هفته بیست و یکم لیگ برتر بیستم ایران مقابل پدیده به پیروزی ۲-۰ رسید.

 

 

دوشنبه کوئیز رافان نیوز در اینجا