استقلال و پنج خرید مهم این تیم در یک روز از نقل و انتقالات تابستان و آن هم قبل از شروع تمرینات نشان می‌دهد که این تیم فقط برای قهرمانی بسته می‌شود.

استقلال تهران که چند سالی است بر خلاف رقیب همشهری خود پرسپولیس نتوانسته هیچ جامی را برای خود داشته باشد، مخصوصا در قهرمانی لیگ برتر. از این رو این فصل را با شروع مقتدرانه و به موقع در نقل و انتقالات تابستان آغاز کرده است.

در حالی که این تیم در تلاش برای حفظ مهره‌های کلیدی فصل قبل خود است اما مهره‌های مهم و تاثیرگذار نقل و انتقالات را هم فراموش نکرده است. مدیران استقلال امروز دوم تیر ماه ۱۳۹۸ توانستند با پنج مهره مهم نقل و انتقالات تابستان به توافق نهایی رسیده و قرارداد امضا کنند.

 

استقلال و شروع تمرینات پیش فصل با بازیکنان جدید

 

پنج خرید استقلال

 

محمد بلبلی بازیکن جوان و ۲۱ ساله فصل قبل سپیدرود اولین خرید صبح امروز استقلال لقب گرفت. بلبلی در پست هافک تهاجمی برای سپیدرود عملکرد قابل قبولی در فصل گذشته داشت و می‌تواند با استفاده از نیروی جوانی خود در مواقع لزوم به کمک استقلال بیاید.

اما دومین خرید استقلال علی دشتی وینگر فصل گذشته سایپا بود که از مدت‌ها قبل خبر توافق اولیه او با استقلال به گوش می‌رسید. البته گفته می‌شد که دشتی در لیست بازیکنان مد نظر برانکو برای پرسپولیس نیز قرار دارد.

میلاد باقری مدافع فصل گذشته مس کرمان در لیگ یک خرید بعدی استقلال نام گرفت که قراردادی سه ساله را با این تیم به ثبت رسانده است. اما سیاوش یزدانی مدافع فصل گذشته سپاهان که در ترکیب این تیم عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و همیشه مدافع مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی بود، چهارمین خرید امروز استقلال در یک روز شد.

آخرین خرید استقلال مسعود ریگی هافک دفاعی فصل گذشته پدیده شهر خودرو است. مسعود ریگی با عملکرد خوب خود در تیم پدیده و تحت هدایت یحی گل‌محمدی کمک بزرگی در موفقیت این تیم بود.

استقلال و پنج خرید مهم که در امروز انجام داد نشان داد که می‌خواهد گام بلندی برای شروع خوب در پیش فصل لیگ برتر داشته باشد. چرا که تمرینات پیش فصل مخصوصا تمرینات بدنسازی نقش بسیار بزرگی در موفقیت یک تیم در طول فصل فوتبالی دارد.