استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل سپاهان شرایط خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشید.

دو تیم استقلال و سپاهان از هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران در ورزشگاه آزادی و به میزبانی شاگردان فرهاد مجیدی به دیدار هم رفتند.

بازی در نیمه اول و در بیش‌تر دقایق بسیار آرام و بدون موقعیت و در میانه میدان دنبال شد و استقلال سعی می‌کرد با گردش توپ در وسط زمین توپ و میدان را اداره کند.

پس از حدود ۳۰ دقیقه از بازی، سپاهان اولین موقعیت جدی را ایجاد کرد و طی آن روی یک ارسال از سمت راست، ضربه سر خطرناک کیروش استنلی به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد حسینی دروازه‌بان استقلال یک شوت محکم را از بازیکنان سپاهان دفع نمود. در ادامه استقلال هم پیش کشید و دقیقه ۳۶ ضربه فرشید اسماعیلی به شکل خطرناکی از بالای دروازه سپاهان بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

پس از آن و تا پایان نیمه اول اتفاقی در بازی بجز اخراج دقیقه ۴۴ آرش رضاوند رخ نداد. نیمه دوم را استقلال با وجود ۱۰ نفره بودن، هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۲ صاحب ضربه پنالتی شد و دیاباته آن را به گل اول آبی‌های تهران بدل کرد.

با وجود نزدیک بودن بازی، دقیقه ۶۶ روی یک حمله سریع و با ارسال کوتاه محمد دانشگر از سمت راست محوطه جریمه سپاهان، شایان مصلح به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و استقلال اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در ادامه سپاهان که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و پس از چند حمله دقیقه ۸۲ بالاخره به گل رسید. روی اشتباه عارف غلامی، یک توپ برگشتی مقابل محمد محبی افتاد تا او با یک ضربه تمام کننده یکی از گل‌ها را جبران کند.

پس از این گل سپاهان به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۸۸ شوت خطرناک بازیکن این تیم با اختلاف کمی از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

نهایتا استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران مقابل سپاهان به پیروزی ۲-۱ رسید و موقعیت خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشید.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز